Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt több várható...

Másnak is volt több várható születési időpont beírva a kiskönyvbe?

Figyelt kérdés

Ez a második terhességem. Az elsőnél kiszámolták mensi alapján a várható időpontot, azt be is írták a kiskönyvbe és az volt a mérvadó, hiába hozott néha más időpontot az uh.

Most meg, már harmadjára húzzák át az időpontot, attól függ, melyik orvoshoz jutok be (most nincs fogadott dokim). Csak elég ciki, hogy nem tudom megmondani, hogy hányadik héten járok, amikor kérdezik. 3 doki szerint 38+5 hetes vagyok, és úgy is írják meg az ambuláns lapot, míg egy szerint csak 37+1 (!!!), és szintén így írta az ambuláns lapot. Meg hát nem mindegy, hogy akkor befektetnek a korábbi időponton a kórházba, ha addig nem szülök meg és a távolabbi időpontig meg bent várjam ki, hogy mi lesz? Kész agyrém az egész. A tgyást is alig bírtam megigényelni, mert 2 időpont van a kiskönyvemben....Végülis amúgy "mindegy" lenne h melyik időpont, csak nem akarnék fölöslegesen bekerülni a kórházba, mivel a fiamat körülményes másra bízni.


2012. aug. 31. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem 2 időpontom is van már, remélem többet nem akarnak majd adni, mert felesleges lenne. nem akarok sokat azon szórakozni, hogy most akkor mikor is kellene meg mikor nem.
2012. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És neked hány nap különbséggel? Nekem 10 nap. Szerintem az nagyon sok!
2012. aug. 31. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van a dátumokból, szintén második manó. Én a legutóbb közöltem a dokival, hogy nem érdekel ki mit mond, vegye alapul a menstruációmat és az alapján számoljunk. Tudom, hogy a kicsi annál 1 héttel idősebb (a fogantatás hónapjában csak 1* voltunk együtt), az UH szerint 2-vel idősebb, de végre legyen egy fix időpont, mert bedilizek. A doki simán belement.
2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

első vagyok


nekem 12 nap az eltérés, de volt már 10 nap is, egyik sem kevés. mensire számolok, az biztos, az alapján mondom a koromat is.

2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát a 12 nap még "jobb". :-)

Én is mindig mensi alapján mondom, csak van amelyik "kijavít". Az a vicc az egészben, hogy pontosan tudom mikor estem teherbe, mivel peteérlelő tabival jött össze a babó, de amikor ezt mondom, van hogy az a válasz, hogy az nem jelent semmit... :-)

Hát nem tudom.

Az első gyereknél nem volt semmi ilyen.

Gondoltam a mai uh-tól okosabb leszek, de ma meg olyan tessék-lássék uh-t csináltak, hogy csak a fejkörfogatról van adatom, a szívverésről, meg a magzatvízről, 'oszt' jött a következő uh-s.

2012. aug. 31. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:

menstruáció szerint november 6.

sima uh szerint november 7.

4D uh szerint október 30.


na lehet válogatni


kisfiú lesz, második baba

30 hetes vagyok.

2012. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem 4 időpontom is volt :)
2012. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És nektek is mind be volt írva a kiskönyvbe? Ez enyémnél volt egyszer szeptember 6. Azt áthúzták, 10.-re volt átírva. Most az ott maradt, de fölé írták a 20.-át is. Hihetetlen. :(
2012. aug. 31. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem egymás alá írták be az időpontokat
2012. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7ik vagyok

nekem a védőnőm írta be, de a fogadott dokim áthúzta :) igaz váltottam orvost is menet közben, ezért lett 4 időpont, de egyik sem nyert :) igaz azért megközelítették

2012. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!