Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt több várható...

Másnak is volt több várható születési időpont beírva a kiskönyvbe?

Figyelt kérdés

Ez a második terhességem. Az elsőnél kiszámolták mensi alapján a várható időpontot, azt be is írták a kiskönyvbe és az volt a mérvadó, hiába hozott néha más időpontot az uh.

Most meg, már harmadjára húzzák át az időpontot, attól függ, melyik orvoshoz jutok be (most nincs fogadott dokim). Csak elég ciki, hogy nem tudom megmondani, hogy hányadik héten járok, amikor kérdezik. 3 doki szerint 38+5 hetes vagyok, és úgy is írják meg az ambuláns lapot, míg egy szerint csak 37+1 (!!!), és szintén így írta az ambuláns lapot. Meg hát nem mindegy, hogy akkor befektetnek a korábbi időponton a kórházba, ha addig nem szülök meg és a távolabbi időpontig meg bent várjam ki, hogy mi lesz? Kész agyrém az egész. A tgyást is alig bírtam megigényelni, mert 2 időpont van a kiskönyvemben....Végülis amúgy "mindegy" lenne h melyik időpont, csak nem akarnék fölöslegesen bekerülni a kórházba, mivel a fiamat körülményes másra bízni.


2012. aug. 31. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!!Első terhességemnél jártam így:volt néhány időpontom:-(Szóval:Mensi szerint dec.10, az első UH-on megadták a dec.5-ét,aztán módosították dec.16.-ra,és szintén benne volt a kiskönyvemben mind,én sem tudtam,mihez számoljam:-(Végül a december 16-hoz számoltam az időmet,a kislányom pedig december 23-án született meg,indították,de gond adódott,így operáltak. :-Tehát egyik időpont sem talált.A másodiknál nem mondtam szándékosan a mensi dátumát,számolják csak az UH alapján.Ott március 19-et adtak meg,végig ez volt,a kislányom pedig március 15.-én született meg.További boldog babavárást,és könnyű szülést neked!!!!Üdv:Tamy
2012. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugodtam, hogy nem csak én jártam így.:-) Meg a végén már elég türelmetlen az ember, nemde?

Mindegy, az biztos, hogy bent nem marad. :-)

2012. aug. 31. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!