Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondanatok el a...

Ti hogy mondanatok el a parotoknak h gyereket vartok tole? Nekem nem jut eszembe semmilyen edes modszer elmondani csak ugy siman nem akarom mert az tul hetkoznapi meg amugy sem jonnek a szavak, probaltam mar parszor de sehogysem tudtam elmondani neki

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálunk vicces volt.Bementem este a wcre megcsinálni a tesztet.Ki is jött egyből a 2 csík.Annyira meglepődtem h kimentem, remegő kézzel odaadtam a tesztet és csak annyit tudtam mondani h "ez nagyon kettő!":)

Én azt javaslom ha nem jönnek a szavak akkor mosolyogva add neki oda a tesztet ha még meg van és várd a reakcióját.Utána már jön magától.

2012. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyből megtudta, sőt előbb mint én :-) Hétfőn csináltam egy tesztet, de nem sikerült, annyira remegett a kezem, hogy eláztattam, így másnap hozott egy másikat. Azt amikor megcsináltam, odajött, és amíg én hátrafordultam hozzá, hogy mondjak valamit, Ő szólt, hogy "nézd, 2 csík van rajta".

Így megoldódott ez a gond, hogy mondjam el.

Vegyél neki egy kis cipőcskét, egy képeslappal.

2012. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kozeledik a szulinapja is azert gondoltam h valami frappansal kellene eloalljak..koszonom az eddigi tippeket :)
2012. aug. 31. 18:58
 4/17 A kérdező kommentje:
es szeretnem nagyon emlekezetesse tenni ezt a szulinapjat :)
2012. aug. 31. 18:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Miután már napok óta fájt a hasam, a menstruációm késett (ezekről tudott, meg is beszéltük, hogy vagy baba vagy valami gyulladás), bementem a fürdőbe tesztelni, amikor megjelent a két csík, kimentem, a kezébe nyomtam a tesztet, nem szóltam semmit, csak kétségbe estem, hogy most hogyan tovább (tervezett baba volt, csak a kétségbeesés úrrá lett rajtam). Magához ölelt, adott egy puszit, én meg elkezdtem bőgni, hogy vajon jó anya leszek-e, mi van, ha nem értem meg, hogy mit szeretne, amíg kicsi, egészséges lesz-e, tényleg akartuk-e (hát persze). Ő meg csak tartott a karjaiban, simogatta a hátam és minden kétségemre pozitív, megnyugtató választ adott. Anno én is azt gondoltam ,hogy majd veszek kis cipőt, becsomagolom, átadom vigyorogva, ünnepélyes keretek között, de nem tudtam volna a fürdőből kijőve azt mondani, hogy nincs baba, aztán megszervezni a meglepit. Ez így volt jó, még ha nem is volt hú de romantikus, nekem rengeteget jelentett, hogy ő nem esik kétségbe, hanem támaszt nyújt. A második babánál pedig a cicánk tudatta a tesztelés előtt, hogy ketten vagyok, mert amikor feküdtem, állandóan a pocakom felett tartotta a fejét, hangosan dorombolt, de nem tette a fejét a hasamra. Visszagondolva az első terhességemnél is ezt csinálta, csak akkor nem tűnt fel. Szóval a másodiknál mondtam, hogy kéne vegyünk egy tesztet, de teljesen biztos vagyok benne, hogy jön a tesó. Nem tévedett a cicánk. Ez sem volt romantikus, ez jutott nekünk, utólag egyébként nem is számít már. :-)
2012. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
szia!bocs az offért de ez engem is érdekelne holnap tesztelnék :) és már ha csak arra gondolok hogy végre sikerűlt már el is bőgöm magam :') szerintem a párom előtt is csak sírni fogok mikor megmutatom a tesztet :)
2012. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én megvárnám a szülinapját :) én egy papírra írtam rá a baba nevében hogy "9 hónap múlva találkozunk apa" és egy kis szalaggal felkötöttem a hasamra és elrejtettem a pólóm alá :) amikor odakerültünk akkor mondtam neki hogy az ajándékodat most keresd meg a ruhám alatt :) szerintem elég hatásos volt :)
2012. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Babeli Zurzavar ***** válasza:

en vennek egy teglat, abba bevesnem a fogantatas feltetelezett napjat, vagy a mevetek kezdobetuit osszeadva: A+B=?,

es atadnam azzal a szoveggel vagy kartyaval hogy szeretned ha o mint ferfi vigyazna a kozos eletetek elso teglajara, ha irod akkor kicsit vicces/szentimentalis stilusban a baba neveben ird a levelet!

2012. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ez a leveles dolog nagyon jo otlet..azt hiszem ki is probalom ;) kivanjatok sok sikert :D
2012. aug. 31. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:

7es vagyok

örülök hogy tudtam segíteni és sok sikert :) nálunk bevált, apa imádta :) direkt meg is kérdeztem tőle hogy hogy tetszett neki és mondta hogy nagyon jó volt :) megy a drukk aztán majd írd meg mi volt a reakciója :D

2012. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!