Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondanatok el a...

Ti hogy mondanatok el a parotoknak h gyereket vartok tole? Nekem nem jut eszembe semmilyen edes modszer elmondani csak ugy siman nem akarom mert az tul hetkoznapi meg amugy sem jonnek a szavak, probaltam mar parszor de sehogysem tudtam elmondani neki

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mi nem terveztük... aztán mikor láttam a két csíkot, felhívtam és mondtam neki ülj le... :D aztán bőgtem, hogy úristen mi lesz.. következő mondat meg úristen nem akarok szülni :D (már volt egy nagyon nehéz szülésem) roppant romantikus volt :)) de már nagyon várjuk, még két hetem van
2012. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én már régen elterveztem, hogy ha megfogan a várva várt kisbabánk, akkor a hasamra rajzolok egy fejecskét és odaírom mellé, hogy "Szia apa! Úton vagyok!" és szintén, ahogy már az egyik válaszoló leírta megmondanám, hogy elrejtettem valami meglepetést magamon és keresse meg. Ha megtalálja, akkor pedig odaadom a terhességi tesztet!:) Azért örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen szentimentális!:D
2012. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Érdekesen jött ki. Egész héten mondogattam neki h tuti most sem jött össze a baba, elszomorodva emlegettem neki h görcsöl a hasam bármikor megjöhet. Hitt is nekem hiszen én jobban tudom :P vagy mégsem? aztán 1 napja késett egyedül voltam otthon a párom dolgozott. De néha gmail-en szoktunk beszélgetni. Unatkoztam mondom leszaladok a patikába egy tesztért. Úgy voltam vele na bumm max még egy nagatív. Aztán mikor kiszaladt a két csík annyira lesápadtam ledöbbentem h nem hittem a szememnek. Aztán gyorsan lefényképeztem és elküldtem egy szép idézettel és a végére odaírtam: Gratulálok apuci most már útban van a mi kicsi kicsünk akit vártunk. :) Mondhatom nagyon örült de aztán a munkára elég nehezen tudott koncentrálni :D

13hkm

2012. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mind nagyon aranyos tortenetek :D nagyon szepen koszonom a valaszokat :) az en idom majd holnap jon el kivancsi leszek a reakciojara :) mindenkinek sok boldogsagot :)
2012. szept. 1. 18:08
 15/17 anonim ***** válasza:
majd azért meséld el h alakult :) utolsó voltam!! :)
2012. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
huh ez nagyon edi volt <3 :D felirtam egy kis cetlire hogy apu ugyan meg a mami pocijaban vagyok de nem felejtettem el a szulinapod, nagyon szeretlek es a tortajara a gyerta moge raktam...mikor elolvasta elkezdett sirni es olyan szorosan magahoz olelt hogy azt hittem abban a pillanatban elroppan barmely csontom :)) percekig ott sirtunk egymas oleben o a meghatotsagtol en meg a sok ketelyemtol hogy vajon jo anya leszek-e... :))) azt mondta ilyen emlekezetes szulinapja meg soha nem volt es nem is lesz :)
2012. szept. 2. 10:44
 17/17 anonim ***** válasza:
ez nagyon cukiiiiiii :) :)
2012. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!