Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki Dr. Gonda...

Tibor215321 kérdése:

Ismeri valaki Dr. Gonda Zoltán nőgyógyászt? Úgy tudom a Kistarcsai kórházban dolgozik/dolgozott?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi mennyiért vállal egy szülést?

2012. szept. 1. 16:40
 1/5 Major Andrea ***** válasza:

Szia! Én ismerem de úgy tudom nem vállal szülést, csak szakrendelőben rendel, és már nem dolgozik Kistarcsán....

Ez nem 100% , de én így tudom... Én pont ezért járok most másik dokihoz. Csak nem Gyömrőiek vagytok?

26 hkm

2012. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia Andi!

Nem Gyömrő Sülysáp 2-szer voltam ennél a nőgyógyásznál és annyira figyelmes és jó szakembernek tartom hogy őt szívesen felfogadtam volna szülésre egyébként mást nem mert mindig rácsesztem ha fogadott doki volt.Igen sajna már nem dolgozik Kistarcsán csak rendelése van Medical Centerben és Gyömrőn. Ti merre vagytok?Kismama vagy?

2012. szept. 3. 17:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Most látom 26hetes :D Bocsi Kihez jársz?
2012. szept. 3. 17:25
 4/5 Major Andrea ***** válasza:

Szia!

Nem vettem észre hogy válaszoltál.... :( Bocsi!

Mi gyömrőiek vagyunk, 21 hétig én is hozzá jártam, de mivel állandó problémáim vannak, ezért kerestem olyan dokit aki végig felügyel és tudok nála szülni is. Megtaláltam a dokit akinél a nagy lányomat szültem. Oda is TB-re járok, és úgy jártam régen is, majd a szüléskor adunk neki valamennyit..

Nálatok is baba lesz? Mennyi idős?

2012. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Major Andrea ***** válasza:
Jah, és X ker.-be Dr. Rákosi Miklós. A Bajcsyban főorvos.
2012. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!