Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mi történik ha 72...

Terhesen mi történik ha 72 órás esemény utáni tablettát beveszek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már megint velem van a baj, hogy egyszerű elméleti kérdést vetettek itt fel?

Engem is érdekel...

Pl valaki nem védekezik helyesen...terhes lesz, "megjön" neki, vagyis vérzik annyira, h azt hiszi...köv hónap egyáltalán nincs védekezés...pánik, esemény utáni.... ebben az esetben a baba már lehet annyi idős mire észreveszik, hogy ott van, hogy nem lehet elvenni, vagy eddig már nem menne el az ember lánya, de közben bevette a tablettát...


Nálam nem áll fenn ezeknek a lehetősége...de érdekelne...

2012. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi van??? Ez most milyen kérdés? Ha terhes vagy, minek veszel be esemény utánit? Azt előtte kellett volna, de ha már megtörtént a megtermékenyítés (de még nincs + teszt), nem fog hatni, feleslegesen veszed be és károsítod vele a magzatot is!


30 hkm

2012. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11.-nek

Nem értelek!

Ha aktus után nem veszi be az eseményutánit de megjön neki akkor nem lehet terhes!Ha a következő hónapban se védekeznek de beveszi az eseményutánit akkor meg azért nem lesz terhes.

Ha valakinek meg is jön terhessége alatt az nem olyan mint a normális havi vérzés.

2012. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azert irtam idezojelben azt h megjott neki...tehat csak azt hitte....mert ugye elofordulnak verzesek az elso honapokban....az en felvetesem is csak elmeleti....mert a szituaciot csak igy tudom elkepzelni..... Mert bizom benne, h senki nem gondolja valami " abortusztabletta - helyettesitonek" a 72oras tablettat.... Ha valaki olvasta mar a tajekoztatojat akkor tudja hogy elvileg, hangsulyozom, elvileg nem arthat a babanak. Csak a megtermekenyitest gatolja meg, azert 72 oras, mert max addig eldegelnek odabenn a spermiumok...ezert is irjak, h minnel kesobb veszi be az emberlanya! Annal kisebb az eselye h segit a bajon.

De, aki mar kenyszerult ra, tudja h sok nonel van megegY hatasa.csinal egy kozti verzes szerut, tehat levalasztja a mehnyalkahartyat v valami ilyesmi...(nekem nem tortent ilyen,pontosan jott a menzeszem,de utana....hat voltak bajaim...) a lenyeg h elvileg nem lehetne baja a babanak...de ezek tudataban en szkeptikus vagyok...

11 es

2012. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!