Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Az elmúlt...

30 hetes vagyok. Az elmúlt pár napban néha megjön érzésem van, tompa, nem görcs. Normális? Aggódjak? Van hogy egy nap 2szer és van hogy egy nap 4szer érzem. A babám nagyon sokat mozog és néha kellemetlen.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ez már jósló lehet! Sokat olvashatsz róla itt hogy van akinek már 30.héttől van jóslója!
2009. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor utánanézek. Ma megyek dokihoz, mindenképp mondom majd neki, csak délután megyek.
2009. júl. 28. 09:37
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugi! Valószínüleg a méhed készülödik a szülésre.

Én is így vagyok ezzel...bár mi már a 34 hétben járunk!

2009. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem ezért nem fog előbb jönni a kislány!
2009. júl. 28. 09:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nyúlnak a méhszalagok.Nekem ugyanez volt.Most nő a legtöbbet a Babád.A mozgása most már később is kellemetlen lesz.


39h

2009. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a 27.héttől voltak keményedéseim és néha kis görcseim.Semmi baj nem történt 38.hét után született a babám.A keményedésre Béres MgB6-ot szedtem.

2009. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is Béres Magnéziumot szedek. Lehet hogy csak attól "fájt" mert nő a babám és vele együtt a pocakom. Remélem a doki jó híreket mond. És végig kihúzzuk a terhességet.
2009. júl. 28. 10:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de pontosan ugyan ez játszódik le velem is! 30 hetes 4 napos vagyok, és főleg esténként mensi szerű érzésem van. Nem fáj, nem görcsöl, csak fura, mert ilyen eddig nem volt. Van, hogy nap közben is előjön 1-2 alkalommal. Ha megkérdezted a dokid, majd megírod nekem, hogy mit mondott? Az enyém épp szabin van, vele nem tudok beszélni. Már néha azon parázok, hogy nehogy előbb akarjon jönni a kiscsaj... Még egyszer is bocsi, hogy nem válaszoltam, de én is épp ilyen tanácstalan vagyok!

30 hetes pocis

2009. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy megírom! Remélem lesz internet mert néha szórakozik, de amint tudom mindenképp megírom!!!
2009. júl. 28. 12:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi szépen előre is!!! (A szintén 30 hetes pocis)
2009. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!