Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Az elmúlt...

30 hetes vagyok. Az elmúlt pár napban néha megjön érzésem van, tompa, nem görcs. Normális? Aggódjak? Van hogy egy nap 2szer és van hogy egy nap 4szer érzem. A babám nagyon sokat mozog és néha kellemetlen.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én 26hetes vagyok,és a múlt héten én is ezt éreztem.Felhívtam a dokimat,aki azt tanácsolta,hogy sokat igyak,mert attól is fájhat.Nekem ez bevállt,tényleg ez lehetett a gond.
2009. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Na mit mondott a doki? Jól vagy, minden oké?

Tegnapi szintén 30 hetes pocis:)

2009. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 33. hétben járok és nálam is ugyan ez a helyzet.Néha menzi szerűen fáj a hasam alul. Nekem is szabin van a dokim, én is várom, hogy mit fog mondani Neked a dokid. Előre is köszi!
2009. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Bocsi,de nem volt 2 napig internet...

Szóval a doki azt mondta hogy magnéziumot szedjek, és ha megint érzem akkor nyugodtan emelhetem az adagomat, azaz vegyek be. De szerencsére a méhszáj zárt, így nincs gond. De ő sem mondta hogy gond lenne. Valószínű jóslók.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 30. 08:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál, további boldog és panaszmentes babavárást!

(A most már 31 hetes pocis:))

2009. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!