Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárom lesz majd márciusban...

Császárom lesz majd márciusban. Félek az Eda-tól?

Figyelt kérdés

3. baba lesz.második is császáros volt..és amikor megkaptam az érzéstelenítőt és nem éreztem a lábaimat..rendesen halálfélelmem volt..

azóta pánikbeteg vagyok..gyógyszert is kellett szednem..most abba hagytam a baba miatt..

félek h befogok pánikolni..sztetek kérhetek altatást?

itt most nem azt szeretném válaszokban h mennyire ártalmas a babának az altatás..erről már tájékozódtam h nem így van..

köszi a válaszokat!


2012. szept. 2. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem! Mi bajod van az Edával? És ha a 3. gyereked várod akkor miért kell olyan nem magyar szavakat használni, mint a "sztetek"???
2012. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a dokiddal, hogy ő mit tanácsol, mert van az a pánik ami nagyon ártalmas tud lenni. (császárnál nem spinális érzéstelenítést adnak egyébként, bár gondolom csak elírtad)

A páromnak is volt műtéte ahol ébren volt és mondta, hogy valóban rettenetes érzés, hogy nem érzi a lábát, ráadásul ő az emberek 1%-ba tartozik (mint kiderült) és az érzéstelenítés hatása nem múlt el csak 12 óra után (ekkor kezdte el picit érezni a lábujjait korábban semmi)

Szerintem, ha orvos igazolja a pánikbetegségedet akkor elképzelhető, hogy megcsászároznak altatásban, mert komoly bajok lehetnek egy durva stressztől.

2012. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!

akkor nem vagyok egyedül..megbeszélem az orvosommal!

2012. szept. 2. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:

kedves első!


ha én rövidíteni szeretném a szavakat,akkor rövidítem..

foglalkozz saját magad kínjaival..

2012. szept. 2. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben fognak császározni, nekem ez lesz az első, és én is be vagyok tojva... Sztem /:)/ mindenképp beszélj a félelmeidről a dokiddal, ez nálad már komoly dolog, nem egy kis cidri. Biztosan van lehetőség az altatásra, miért kellene, hogy megint ilyen rosszul legyél utána?! Mennyi olyan esetről hallani, hogy csak azért császároznak meg valakit, mert nincs kedve természetesen szülni...

Na akkor nehogy már te ne kérhess altatást!!!

A babának semmi baja nem lesz tőle! Ilyen alapon akkor minden ártalmas, az EDA, és mindenféle fájdalomcsillapítás. A babának az a legfontosabb, hogy egy nyugodt, boldog mami várja őt. Biztos vagyok benne, hogy minden normális orvos rábólint neked az altatásra.

Nagyon szurkolok neked, és nagyon gratulálok, hogy bevállaltál egy 3. babát a félelmed ellenére. A leges-legjobbakat kívánom nektek!

2012. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon kedves vagy kedves utolsó!:)

olyan jó h megérti vki h miért és mitől félek!

az mondták az orvosok,h nem lehet több babám mert pcos vagyok..erre tessék..8 év után terhes lettem..

tehát nem tervezett..de elvetetni nincs szívem:)

csak félek..

köszi még1szer! és viszont kívánom!!!

2012. szept. 2. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a második babával voltam császáros. Epidurális. Én sem éreztem a lábamat sem a derekamat. És a katéter sem jött be nálam.Hát pelenkáztak... na ne tudd meg milyen érzés.Kivánom neked a legjobbakat.
2012. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de elmesélnéd mit tudsz az altatás hatásairól? Októberben lesz császárom és félek nagyon, hogy nehogy baja legyen tőle a kislányomnak!:-( De máshogy sajnos nem lehet nálam csinálni.

Előre is köszi: 33 hkm

2012. szept. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!