Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irorszagi kismamik!? Tudnatok...

Irorszagi kismamik!? Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Mikor kell eloszor elmenn GP-hez?

Es tenyleg csak 12 hetesen csinalnak eloszor uh-t?


2009. júl. 28. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan Angliában kezdtem a terhességet, de ugyanaz. Amint kiderül, hohy terhes vagy elmész a GPhez. Ő kitölt egy-két papírt, aki elirányít a midwife-hoz. Ő kitölt még egy csomó papírt + vérvétel és kérdések hada.

Nőgyógyászati vizsgálat nincs. Uh 12 hetesen van, vérvétellel. Elég ramaty a kinti ellátás, ha aggódós vagy és futja, keress magán rendelőt. Én találtam egy magán UHt, vérvételt is csináltak, sokszor láthattam a babát, mindig adtak videot, képeket. Megnyugtató volt. Ł150 volt egy első trimeszteres pakk.

2009. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en megcsinaltam a tesztet es rogton elmentem a gp-hez mivel nekem mar volt 2 vetelesem ezert rogton tappenzre mentem nagyon aranyos volt a dokim.Hol laksz?Marciusban volt az utolso mensim az elso idopontomat a rotundaban augusztusra kaptam szoval elvileg meg nem latott volna senki de en elmentem egy lengyel medical centerbe ahol megvizsgaltak uh-ot csinaltak 100 euro 1 alkalom de legalabb megnyugodtam.azota hazakoltoztunk es mar itthon jarok dokihoz nekem ez megnyugtatobb,bar kozben is hazajartam a kotelezo vizsgalatokra.
2009. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én Irországban élek,és mindenorás kismama vagyok.

Ha van pozitiv teszted akkor már mehetsz GP-hez.Ö is csinál egy tesztet majd kitölti a papirokat amit elküld az illetékes korházba,majd onnan kapsz egy levelet hogy mikor kell menned az elsö Uh-ra,ami 12hetesen van csak.

De tényleg csinálnak legyel medical centerek Uh-t,ha fizetsz.

Én teljesen megvagyok elégedve,igaz a fö vizsgálatokat én megcsináltattam otthon is.

Boldog baba várást neked.

2009. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok a gyors valaszt! Cokban elek. Kb 4 hetes terhes lehetek tegnap lett + a tesztem :) Akkor egybol menjek el dokihoz? Vagy raer a jovo heten is? Hat a 12 heti ultrahang nagyon messze van, en szeretnek egyet azert korabban oan 6 hetesen amikor mar van szivhang. Esetleg tudjatok hol van corkba ilyen lengyel medical centre?
2009. júl. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!