Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irorszagi kismamik! Aki mar...

Irorszagi kismamik! Aki mar szult itt hogy zajlott le?

Figyelt kérdés
Minden info erdekel, jo tanacsok. Mit vittetek a korhazba, mi szukseges, hogyan indult a szules? Mikor mentetek be a korhazba? Itt van beontes? Az egesz folyamata erdekelne! En 35 hetes vagyok, es mar nagyon foglalkoztat a dolog, alig varom mar! :)
2010. febr. 28. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szia. Bocsi beleírok hogy megtaláljam később is, mert érdekelnek a válaszok:) Nekünk van egy ismerősünk, akik épp a betegellátás hiányosságai miatt jöttek haza a kisgyerekükkel:(

Dublinban vagy?

2010. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, nem baj. :) Corkba vagyok. Miert kellett hazamenniuk?
2010. febr. 28. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Cork? csak nem LK? SzM.

ha nem bocs...

2010. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen Corkba vagyok, de nem LK. :) Sajna nem tudom ki vagy. Esetleg tudsz valami infot?
2010. márc. 2. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

bocs, már rájöttem, ő 32 hetes. szóval nem tudna neked (tapasztalattal) ebben segíteni, de talán van ismerőse. ha gondolod megkérdezem tőle.

és bocs még1x. azt hittem elkaptam a grabancát.. :)

2010. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!