Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött baba alá csakis és...

Újszülött baba alá csakis és kizárólag márkás pelust raktok?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárival érdemes próbálkozni?
2012. szept. 3. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
AZ az egyedüli, amivel még próbálkoznék, nálam teszkós meg barátai legalább 1 éves korig 'kilőve'.
2012. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, azok nálam is kilőve. De gondolom a gyógyszertári mégiscsak más lehet.
2012. szept. 3. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt még nem próbáltam,de az első fiamnál sokat próbáltam összes kicsapta a popsiját nem kicsit.......így maradtunk a liberonál 2 éves most már leszokunk róla :) :)

A kicsi 4 hónapos nála inkább nem kísérletezek.....

2012. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a kenőcs, a fürdető, hintőpor,a mi gyógyszertári...gondolom a pelenka nem valami hűdealoeveráskamillás, de biztos nem az a sprőd, kemény anyagú "vacak". ( Esetleg dm-set próbálnék még.)
2012. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2012. szept. 3. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 0-ás és 1-es méretből Liberót és Pamperst vettem, mind a kettőből kifolyt.

Azóta DM-est használunk, nem üti ki a popsiját és bent tarja, amit bent kell :-)

2012. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vickka válasza:

Szia!


Én okt-re várom első babómat és minden hónapban vettem eddig 1-2 cs. egy fajta pelenkát. Így elég szép adag összegyűlt. Úgy számoltam, hogy kb 1 éves kora alatt nem célszerű pelenkát váltani. Én úgy tudom nem is a márkát kell nézni, hanem a gyártó céget. Ha találsz u.az a gyártó cég olcsóbb pelenkáját, akkor nincs gubanc belőle.

Én csak 1 év után gondolom, hogy váltanék, persze abban az esetben, ha a baba bőrét kicsapja, azonnal.

2012. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

off:gyógyszertári pelus???az milyen?minden gyóygszertárban kapni?és mennyi?


Amúgy kisfiammal próbáltuk a tescosat mikor néhány hónapos volt(zöld saját márkásat,nem a gazdaságosat) és kiválóan megfelelt!!Semmi baj nem volt vele!

A libero nagyon nem jött be, a huggies sem, a pempers sem igazán...szóval most a 2.nál a kezdő csomag lehet valami "márkásabb" lesz, de tuti ki fogok próbálni mást is!

Kisfiam 22 hónapos, egy ideje már a lidl-ben kaphatót használjuk és nagyon bejött!

2012. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ujszulottkent a kislanyom Pampers markajut kapott, kb 4 honaposan gondoltam kiprobalok mast is, babylove-ot es happy-t de mindkettotol piros lett a popsi, egyszeri hasznalat utan. ha masnap visszatettem a pamperst, el is mult. balesetek sem voltak a pampers pelenkakkal. majdnem 2 eves volt amikor szobatiszta lett, az utolso csomag 4 es volt, 3 honap alatt sem fogyott el, ugyhogy jo lesz a masodiknak, akit most varok es szinten ezt a markat valasztom neki.
2012. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!