Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétán lévő kismamik! Leírnáto...

Diétán lévő kismamik! Leírnátok Ti mit esztek? Nem vagytok éhesek?

Figyelt kérdés

akár több napot is :)

köszi!


2012. szept. 3. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

reggeli: teljes kiőrlésű tönkölybúza kenyér, vaj vagy margarin, felvágott vagy májas, kocka vagy trappista sajt, uborka vagy paprika


tízórai: saját készítésű sütemények teljes kiőrlésű liszttel-édesítővel, vagy zabpelyhes saját készítésű gyümölcsjoghurt, vagy gyümölcs + korpovit keksz


ebéd: túrós tészta, bolognai, sajtos tészta (durum tésztából), barna vagy basmati rizs vagy bulgur + bármilyen szelet hús (óvári, holstein szelet, natúr szelet - lényeg hogy ne legyen bunda vagy öntet ami lisztet tartalmaz). Rakott karfiol vagy zöldbab basmati rizssel vagy barna rizzsel. Lencsefőzelék, babfőzelék füstölt hússal vagy kolbásszal.


Uzsonna: gyümölcs, saját készítésű gyümölcsjoghurt


Vacsora: ugyanaz mint a reggeli

2012. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ma:

reggeli: fél zsömle vajjal tejes kávé


ebéd: halrudak sok saláta,eper


uzsonna: 1 alma


vacsora: teljes kiőrlésű kifli,köményessajt,paprika,újhagyma.


te hány hetes vagy? mióta vagy diétán?

2012. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nem vagyok éhes mert rendszeresen kell enni, így teljesen kibírható.


Reggeli: teljes kiőrlésű extrudált kenyér, sonka, sajt, tojás, paprika, uborka. Cikória kv kis tejjel (tudom tej nem mehetne reggel, de nekem nem viszi fel a cukrom).


Tízórai: 1 őszibarack vagy körte + alma. Natúr joghurttal kis túróval. Néha teszek bele kókuszchipset (DM-es cukormentes). Fahéjat.

A kókusz és a fahéj beállítja a vércukrot!


Ebéd: én rendelek a mhelyemre olyan helyről ahol mutatják a szénhidrátot, így nem kell miatta aggódni. De egyébként csirke, zöldséggel. Vagy sóska krumpli tojás. Vagy bolognai. A bulgur nagyon jó! Olyan mint a rízs de sokkal jobb a glikémiás indexe, szerintem nagyon finom. Én szinte akármennyit eszek nem megy fel tőle a cukor.


Uzsonna: kb mint a tízórai


Vacsora: szendvics, vagy csirke salátával vagy zappehely tejjel.


Utóvacsora: én már vacsi után nem tudok enni, ezt kihagyom.

2012. szept. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én még csak most kezdeném a diétát, nagyon köszönöm a segítségeteket!!!!!!!!!

Különösen annak aki privit is küldött!

Köszi Lányok!

2012. szept. 4. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!