Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti mennyit vagytok...

Kismamik, ti mennyit vagytok együtt a párotokkal a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nálunk problémamentes a terhesség, szinte minden nap szeretkezünk! Ti hogy vagytok ezzel? 26hetes kismami

2012. aug. 27. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó nektek!:) Én sajnos nem kívánom a szexet, úgyh mi kb 2 hetente, vagy 1 hónapban egyszer vagyunk együtt.Terhesség előtt rendszeresen.Tudom h nem kellene de engem még az is zavar h "hárman" vagyunk az ágyban.Remélem jó babánk lesz és be tudjuk majd pótolni ami eddig kimaradt! :P

33hkm

2012. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a férjem már három hónapja külföldön dolgozik, de végre végleg hazajön, szóval mindent bepótolunk! :) Amikor legutóbb itthon volt két hétre, akkor olyan ötször voltunk együtt a két hét alatt. Az igényem persze megvan rá, szerencsére nem múlt el az állapotom miatt - bár ez mindenkinél más. Lehet, hogy a következő gyerkőcök valamelyikénél majd én sem fogom kívánni a szexet.
2012. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hááát,jóval kevesebbet,mint a terhesség előtt.

Régebben minimum kétnaponta,most meg van,hogy csak egy héten 1x.Volt olyan időszak,amikor én nem kívántam annyira,most meg már kezd zavaró lenni a pocak+a párom nem tudja úgy elengeni magát,mert azon aggódik,hogy kárt teszünk a babóban.:)

28hkm

2012. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minket tegnap eltiltottak egymástól :(

7hkm

2012. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi is szinte minden nap szeretkezünk, nálunk is problémamentes a terhesség! Mióta terhes vagyok nagyon beindultak a hormonjaim, na meg mi azért elötte is "szexmániásak voltunk" 23 hetes kismami
2012. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi az idő előrehaladtával egyre ritkábban voltunk együtt, jó ideje pedig már egyáltalán. egyikünk sincs nost rádurranva.

egy hónapja mikor kb együtt voltunk utoljára épp megmozdult közben bent a kisfiúnk és ez így azért teljesen más...

ráadásul nekem sokszor akkor van ingerem mikor a férjem nincs itthon (akkor max jöhet a maszti) amikor meg itthon van este már én is lemerülök...hát remélem majd visszaállunk. előtte kb ehetnte voltunk együtt 1x vagy 2x.

2012. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk semmit sem változott sem a szex mennyisége, sem a minősége... sőt, talán én jobban élvezem a dolgot... Amiben változás történt, azok a pózok, már nehéz megtalálni a megfelelő, mindkettőnk számára kényelmes pózt...


29+3 hkm

2012. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!