Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamik, hogy...

26 hetes kismamik, hogy vagytok? Kinek mekkora már a pici? Vannak problémáitok, vagy még élvezitek a várandósságot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 13:16
 1/6 Anita8401 ***** válasza:

Én vasárnap töltöm a 26 hetet :) alapjába véve élvezem a várandósságot csak sajnos a 19-ik hét óta veszélyeztetett terhes lettem mert görcsöltem+véreztem :( szerencsére 3 kórházban töltött nap után hazajöhettem mert magnéziummal megállitották a görcsöket ès szerencsére a vérzés is elmúlt :) . De szigorúan pihennem kell ami kicsit zavar mert van már kèt kisfiam akikkel sajnos most nem tudok úgy foglalkozni ahogyan szeretnèk :( szerencsère nagyon megértőek és tudják,hogy most anyának vigyáznia kell nagyon a kistesóra :) ők is nagyon várják már a picit :) .

Gratulálok a babához ès jó babavárást neked :)

2012. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnap töltöttem a 26.hetet! Pici múlt héten 750g volt! Szerencsére semmi problémám nincs, leszámítva, hogy most kezd igazán nőni a pocim, és néha nehéz az ágyból való felkelés, leguggolás! De ezeket leszámítva remekül érzem magam! Te hogy vagy?
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi tegnap voltunk terheléses cukorvizsgálaton, és nem lett jó, ettől egy kicsit neki vagyok keseredve. Hál istennek én még dolgozom, nem vagyok veszélyeztetett és nagyon szeretek állapotos lenni. :) Nekem még csak első baba, de azt hiszem itt nem állunk meg. Pláne hogy fiú, és nagyon szeretnék egy kislányt is.... :) nektek is gratula a babákhoz!!!!
2012. aug. 30. 16:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a kisfiam elég duci... :D tegnap 26+1 naposan 980 g. :) Vásárlással hogy álltok? mi még alig vettünk valamit, nem nagyon mertem..
2012. aug. 30. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok! Nekünk már szinte minden megvan, szinte mindent használtam vettünk, amikor nagyon kedvező volt az ára! Nálunk nem csinálnak mindenkinél terheléses cukor labort, csak a védőnő nézi és ha szükséges akkor van a laboros verzió!
2012. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anita8401 ***** válasza:

Még mi sem vettünk semmit sajna a fiaim után nem maradt semminkert nem gondoltam 7éve mikor a kisebbik fiamat szültem,hogy valaha még lesz harmadik babánk :))

Viszont a babakocsitól nem volt szivem megválni így az már megvan meg a kiságy,babaülés meg egy zsák kisruha ezeket barátoktól kaptuk :)) .

A cukorterhelésem jó lett így emiatt már nem kell idegeskednem :)

Kedden megyünk 4D-re amit már nagyon várunk a legutóbbi ultrahangon 750gramm volt a pici :)) .

2012. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!