Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet norbizni terhesség...

Lehet norbizni terhesség alatt? Mert a 180grammos diéta is hasonló, nem?

Figyelt kérdés
Túlsúllyal kezdem a 2. terhességet,mert nehezen jött össze és diétáztam(norbi),folytathatom szerintetek,Bár most abbahagytam nehogy baja legyen,de a 180grammos kismama diéta is hasonlónak tűnik.Szerintetek?Valaki hasonló cipőben?Esetleg aki norbizott terhesség alatt mit tapasztalt??
2009. júl. 28. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban kezdtem a "Norbizást" és február végén már nem jött meg a menszeszem. Én folytattam amíg bírtam mert az étvágyam megnőtt. De azóta is oda figyelek arra mit eszem, csak az a baj hogy este is gyakran megéhezem. Egyébként miért ártana, hiszen minden fontos dolgot magadhoz veszel amire szükséged van és a pici is megkap mindent tőled.
2009. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogy norbizol sokat híztál?Hány hetes hagy?Végülis igazad van,de ha eszek pl. norbis kenyeret abba sok az E,én emiatt aggódom.Szerinted?A pufirizstől hányingerem van már.:(
2009. júl. 28. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne folytasd a dietat, csak egyel jo minosegu, egeszseged dolgokat. Itt a nyar, van sok gyumolcs, egyel joghurtot, teljes kiorlesu kenyeret,halat, pulykat, de a dietat keruld messze. Nem kotelezo sokat hizni a terhesseg alatt, csak oda kell figyelni, hogy mit eszel. Es a nasit csak neha napjan engedd meg magadnak.
2009. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne terhesség alatt próbálkozz diétázni, figyelj oda mit eszel, és mennyit,egyél inkább sokszor keveset, és sétálj sokat, de terhestornán kívül ne sportolj mást szerintem.Majd lefogysz a szülés és a szoptatás után, ha eddig nem fogytál le, miért pont a terhesen diétáznál?
2009. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
26 hetes vagyok de én semmilyen Norbis cuccot nem vettem meg soha, nekem ilyenekre nem volt felesleges pénzem. Én általában teljeskiőrlésű rozskenyeret eszem, ha eszem bár én soha nem voltam nagy kenyeres. És én inkább már 2-3 óránként eszem keveset. Én a netről letöltöttem a mintaétrendjét és próbálom a szerint összeállítani az aznapi kajákat. De ilyenkor tényleg könnyebb mert rengeteg gyümölcs és zöldség friss és azokkal meglehet bolondítani a kajákat is, meg nyersen is isteniek.
2009. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet az update szerint enni a terhesség alatt is, ugyanis semmit nem vonsz meg a szervezetedtől!

Én is próbálom betartani, bár a vacsi egy kissé necces így babásan, de mivel elsővel diabetesem volt, most nagyon oda kell figyelnem.

19hkm

2009. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kiváncsi lennék , milyen a kismamatorna, de szerintem mozgok ithon annyit minha tornáznék, szerintem kösd össze a kellemest a hasznossal, takarítgass , szerintem majdnem ugyanaz.

:) 26h km

2009. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szia ! én is jelentős túlsúllyal kezdtem a második terhességem ! Ha oda figyelsz arra hogy miből és mennyit eszel nem lesz gond ! Igaz én még csak 14 hetes vagyok de kettő baba és idáig 1.5 kg-ot fogytam úgy hogy nem diétáztam csak tényleg odafigyelek hogy mit eszem és az rájöttem hogy kisebb adagok is elegendőek ! Igaz többször eszem de keveset ! Tényleg ne most kezdj el diétázni és tornázni ha idáig nem tetted ! Majd ha megszületik a kisbabád akkor lesz elég időd utána hogy leadd a felesleges kilókat ! Mindegy hogy nézel ki , hidd el hogy te leszel neki a legszebb !!! Boldog baba várást mindenkinek !!
2009. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,csak azért kérdezem,mert nnehogy a vége befektetés legyen.Többször keveset,ezt megpróbálom,csak az a baj,hogy télen is még terhes leszek és nehezen állok ellen a szaloncukornak,főleg hogy a kisfiam imádja.:(
2009. aug. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!