Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kissé felelőtlenül...

Tegnap kissé felelőtlenül viselkedtem, nagyon megkívántam a colát, de csak literes kiszerelésben volt, észre sem vettem és elfogyott az üveg, lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
utána kissé felpörögtem, meg szívdobogás érzésem volt, nehezen aludtam el.
2012. szept. 3. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én nap mint nap azt ittam a terhességem alatt, semmi baj nem lett. Nem értem miért kell túlaggódni.
2012. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bárcsak, mindenki ennyire felelőtlen lenne, mint te voltál tegnap!! :D


Nyugi, nem lesz semmi baja a picinek attól, hogy megittad azt az egy liter kolát. Én a terhességem első 16 hetében napi szinten ittam a jéghideg kolát a hányingerem miatt. És ezt nekem az orvosom ajánlotta. Egy pár napja megint előjött a hányingerem, így megint ezzel enyhítem. :) Minden értékem tökéletes, nem híztam csak 5 kilót és a babám is tökéletesen van. :)


37 hetes és 3 napos kismama

2012. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is cola függö avgyok megprobálom elkerülnia boltot ha iszok az max 5dl muszáj a hányás ellen is jo
2012. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt a mennyiséget azért ne idd meg mindennap.De nekem a terhességem alatt a nőgyógyász javasolta,hogy mikor hányingerem van,szédülök igyak meg egy kis pohárral,azt hittem viccel-de bevált.
2012. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hardcore Zsolti válasza:
Hátha csak az üveg fogyott el,de a cola nem,akkor lehet nem lesz baj!amugy a koffeint nem szűri meg a méhlepény és go egyből bele a babába!Remélem csak annyira pörgött fel tőle,hogy rendesen összerugdossa a veséd :)
2015. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!