Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el beszélgetni...

Mikor kezdtetek el beszélgetni a pocakotokkal-babátokkal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

születés után :-)

előtte max gondolatban beszéltem vele

2012. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én akkor mikor megmozdult.17.héten...de nem állandóan beszéltem,csak esténként,vagy mielőtt dokihoz mentem.
2012. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már most beszélek hozzá :)

5+3h kismama

2012. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pozitívat teszteltem , és rá 3napra elkezdtem vérezni az nap reggel először, sírva, hogy nekem nagyon szükségem van rá, szeretem és nem hagyhat itt.

Megérte, 35hetes kismama vagyok :)

2012. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltem hozzájuk rendszeresen, max. a nagyon nehéz munkanapok végén megköszöntem nekik, hogy kibírták velem. Meg sokat hallgattam az Édes kisfiam c. számot, és mondtam, hogy ezt most nekik küldöm (ikerfiaim lettek).
2012. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

20.hét körül mikor minden nap éreztem mocorogni,és tudatosult bennem,hogy ő egy aprócska élet.:)

31hkm

2012. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem annyira mondta mindenki,hogy beszéljek hozzá,hogy talán azért nem is ment,mert kötelezőnek éreztem. Nagyon megviselt,mert úgy éreztem,rossz anya vagyok,leszek,mert nem beszélek hozzá. Aztán valahogy magától kialakult,talán a 30.héttől kezdve beszélek hozzá rendszeresen,de mondjuk én egész nap itthon vagyok egyedül :( Minden esetre megérte,szófogadó kislány,mert a 34.héten mikor visszafordult farosba,nagyon sokat beszéltem hozzá,hogy ez így nem lesz jó,és egy hétre rá már be is fordult =) De egyébként napi kb.max 10 percet ha beszélek hozzá,akkor is csak ha jön magától. Konkrétan leülni,hogy most beszélek hozzá,nem tudok. Majd ha a karomban lesz =)

2012. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megcsináltam a tesztet és pozitív lett,már akkor elkezdtem beszélni neki(k). Három gyermekünk van. Szóval mondogattam,hogy kapaszkodj odabent nagyon! Volt két vetélésem is,ezért mondtam mindnek mindig,hogy erősen kapaszkodjanak odabent és ne hagyjanak itt ők is! Aztán a 9 hónap alatt hol gondolatban,hol szóban kommunikáltam velük.

Üdv,3fiús anyuka.

2012. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor beszélek hozzá,ha fájdalmasan helyezkedik. Olyankor megkérem szépen,hogy valamit csináljon,mert így be fogok... :)) néha mondom neki,hogy nagyon várjuk,most már kibújhat,de amúgy ennyi. Majd ha kint lesz,akkor beszélek hozzá naphosszat :)

37 hkm

2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!