Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok beszélgetni pocilakó...

Szoktatok beszélgetni pocilakótokkal?

Figyelt kérdés

Én mostanában azt kérdezem tőle, hogy jót választott e anyukájának? ez baj? ti miket szoktatok vele beszélni?


37 hkm


2012. júl. 4. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is és a férjem is szokott vele beszélgetni!:)

én mivel még egyetemre jártam, együtt készültünk a vizsgákra, és minidig megdicsértem hogy jól súgott a vizsgák végén:):)

2012. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez nagyon ari:)
2012. júl. 4. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Naná!Sőt még énekelni is lehet neki!Ennyi idősen már mindent hall és megismeri a hangodat,meg az apukáét is!Én rengeteget beszélgettem a babámmal és az apukája is!Volt,hogy reagált is a hangunkra.Ha sokat ficergett,vagy rugdalt és énekeltem neki,szinte azonnal megnyugodott és ez a mai napig így van!Könnyű szülést kívánok és egészséges babát!Egy 5 hónapos lányka anyukája!!!
2012. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi:)


ez is aranyos... én mostanában nem érzek elég bizalmat magamban vagy nem is tudom hogy mondjam...érzem hogy jo anya lennék (leszek) de félek, normális ez? gondom igen, de akkor is aggaszt hogy tuti jo leszek e

2012. júl. 4. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi!Ezen szerintem mindannyian átestünk!Hidd el jó anya leszel!Az ösztönök mindenkiben benne vannak,és Ő lesz az akit a legjobban fogsz szeretni a világon!
2012. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Na ezeket a válaszokat miért kellett lepontozni?
2012. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

én terhesség alatt azt hittem, hogy soha nem fogom becézni, és nem fogok énekelni a babámnak, mert nem akartam, hogy mások meghallják, hogy pl. hogyan becézgetem.

Aztán miután megszületett, ez eszembe sem jutott. :)


Szerintem mindenki érez ilyen bizonytalanságokat! :)

2012. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Én azt kérdezgetem tőle, hogy mi legyen a neve, de egyelőre még ő is tanácstalan, mert egyikre sem reagált még. Meg szoktam neki mondani, hogy adjon már magáról életjelet, mert aggódom, olyankor általában megmoccan és jelzi, hogy nyugi mamai, nincs semmi baj. :)

Azt jegyezd meg, hogy nincs tökéletes anyuka és nincs tökéletes gyermekkor. Mindenki kihozza magából a tőle telhető legjobbat, és lehet, hogy még is megkapja a gyerek kamasz korában, hogy "utállak". De ez tök normális! Jó anyuka leszel, lesz amit el fogsz rontani, de hát ettől vagyunk emberek! Ezen ne törd magad!

Szép babavárást mindenkinek!


20 h km

2012. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi nektek :)))

remélem minden rendben lesz és leszek elég bátor mindenhez:)


amugy ki pontozta le? mert én mindenkinek zöldet adtam :)

2012. júl. 4. 17:41
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de ez legyen a legnagyobb öröme!!!
2012. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!