Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hét után azt mondják, nem...

36 hét után azt mondják, nem kell szedni a magnéziumot és a rutascorbint, de ártok vele, ha szedem még?

Figyelt kérdés

Sajna pont 39 hetes leszek, mikor muszályköltözés lesz, és nem szeretnék addig megszülni. És mivel van még vagy 80 db magnéziumom, gondoltam szedem addig a 3X2-t, és a rutascorbint 3X2-t (vérzés miatt kaptam) hogy ne induljon meg előbb a szülés.

Ugye ártani nem ártok ezzel? ( a rutascorbinra mondta a doki, hogy nem árt, mert vitaminok is vannak benne, szedhetem nyugodtan, a magnéziumot meg a jóslófájások elnyomása miatt kell nem szedni, de nekem így is vannak jóslófájásaim, hát ha ne is szedném...)

Szóval mit gondoltok?

És elhagyni hirtelen kell? vagy fokozoatosan? Mert ha ma szedem, és holnap nem, nem drasztikus az?


2008. máj. 14. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne szedd, nem szabad, mert ellazítja a méhizmokat, és nem fog beindulni a szülés!
2008. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
nem hiába van ez a 4 hét, azt akarod, hogy indítsák a szülést? Ne akard befolyásolni a természet dolgát!
2008. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

NE SZEDD!!!! Hány olyan kismama van akinek amúgysem akar beindulni a szűlés és túlhordja hetekkel, és kínlódik, esetleg nem tágul aztán 10-12 órányi szenvedés után császár. Ne csinálj magadnak butaságot! Tudja a baba hogy mikor jó! És különben meg akkor miről akarod észrevenni hogy menni kell??? És ha zöld lesz a magzatvíz, a fájás már jelezné, de mivel bebogyózod magad nem jelzi, aztán baj is lehet....

ez most lehet ördögfesés a falra, de jobb félni mint megijjedni nem???

Gondold végig!!!

35 hetes kismama

2008. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem véletlenül mondták, hogy ne szedd!!! Igen is árthatsz vele! A magnéziumot máskor is be lehet majd szedni, vagy eladhatod másik kismamának!
2008. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!