Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! A 12 heti kombinált...

Kismamik! A 12 heti kombinált teszten ott a szívverés száma a babának, vagy az NST papíron, megírnátok hogy milyen tól-ig/perc volt (mindegy melyik terhességi hét) és mi lett a baba neme?

Figyelt kérdés
Nekem eddig két lányom van és mindkettőnek 130-140 körül volt a szívverése. Azt olvastam valahol, hogy ez tipikus lányos a 150 felett meg fiús. Nektek mennyi volt és mi lett? Az számít ami a görbén a közép tartomány a kiugró egy két szélsőséget nem kell figyelembe venni! 12hkm
2012. szept. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 150 felett van, de kislányom lesz! És tuti,h lány mert 4D-n láttuk a kis nuniját:)
2012. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, 158 volt, és kisfiú lesz:)
2012. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
158 volt , eddig fiúnak mondják, viszont mára a 24. héten 138 a pulzusa :) nemsokára 4d :)
2020. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!