Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a hányás-hasmenés összefügg...

Ez a hányás-hasmenés összefügghet a terhességgel?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban elfelejtettem bevenni egy szem fogamzásgátlót. Megvártam azt a 2 hetet (vmivel több is lett), mire kimutathatja a teszt, hogyha már terhes vagyok.

Negatív lett, megnyugodtam, nem is tapasztaltam amúgy semmi furát, de rá most 2 napra teljesen spontán a lecsótól délután rámtört a hányás, azóta pedig kegyetlen hasmenésem van...

Ez inkább gyomorrontás, nem terhesség ugye?

Jövő héten is csinálok még egy tesztet, biztos ami biztos, csak félek... :S

(volt menstruációm is, igaz fogamzásgátlós, de volt)


2012. szept. 7. 00:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, most nézem, hogy rossz kategóriába tettem, de nagyon rosszul vagyok... :(
2012. szept. 7. 00:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes. Gyomorrontás valószínűbb.
2012. szept. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen nem terhesség tünete. Szerintem valami vírust szedtél össze, de ha tojásos lecsót csináltál, akár bakteriális fertőzésed is lehet.
2012. szept. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes lettem, nekem is a lecsótól volt másodszorra hányingerem... És a székletem is hígabb, fura volt. Ettől függetlenül nagyon kicsi így az esély, hogy rendesen szeded a gyógyszert, és vártál is két hetet. Olyankor, ha egy kimarad, az egész hónapban védekezni célszerű! De szerintem ne aggódj, biztosan gyomorrontás! Én 16 évig szedtem gyógyszert, velem is volt ilyen, csináltam is pár tesztet, de soha sem volt terhesség amikor még nem akartam:)
2012. szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!