Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki próbált a napokban...

Valaki próbált a napokban genetikai ultrahangra időpontot kérni a Honvéd Kórházba? (Vagy MÁV, ÁEK, ahogy tetszik)

Figyelt kérdés

Elvileg 9-12 között kell telefonálni, de vagy foglalt, vagy nem veszik fel.

Akinek sikerült hogy csinálta? :)


2012. szept. 7. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a napokban próbáltam, 38 hetes vagyok, de botrányos oda időt kérni. én felhívtam a kpi számot, hogy biztos jó számot hívogatok -e mert egyfolytában foglalt. és a központi számon azt mondták, hogy jó a szám, 8-12ig vannak ott. az én papíromon is 9-től volt írva. na végülis másnap 8 után nem sokkal hívtam őket és láss csodát felvették :DD gondolom mkinek 9től van írva, próbáld 8-9 között hívni.
2012. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én próbáltam, de sosem vették fel arra a számra ami nekem meg volt adva


061-4651800

ezt a számot hívd, ezen el lehet érni őket :)

2012. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor hétfőn ezek alapján próbálkozom!
2012. szept. 7. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hetembe telt, mire kaptam időpontot, hívtam őket délelőtt, délután... De nekem is csak a központi számon sikerült elérni őket, akkor viszont már másnap mehettem is. Kitartás! :)
2012. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!