Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kiborultam. Harmadik...

Teljesen kiborultam. Harmadik gyerekünket várjuk, két lány van eddig és mindenki azt kérdezni: Na fiú lesz? Nem is tudjuk még és egyébként is teljesen mindegy, csak egészséges legyen! Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Elvesztettünk tavaly egy babát a 23. héten, tudom mi az hogy egészséges legyen, nekem nem közhely. Mit kell szerintetek erre válaszolni, mikor mindenki azt akarja tudni "végre, fiú lesz-e". Ez nem kívánság műsor....és még mi sem tudjuk, azt mondta a doki korai még.
2012. szept. 7. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké...nekem is azért persze fontos lenne, de min tudok változtatni?
2012. szept. 7. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezték tőlem szintén két lány után,hogy fiú vagy lány,azt válaszoltam:miért a néni/bácsi fiúnak/lánynak készült?Utána elnézést kérek és elmondom,hogy nekünk mindegy a neme és NEM AZÉRT SZÜLÖK GYEREKET,HOGY FIÚ LEGYEN,HANEM AZÉRT,MERT GYEREKET SZERETNÉNK.Ennyi.Egyébként tegyél rá magasról.Bár elmondhatom egy 5 hetes a fiam:-)
2012. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is nyugodj meg!!

Másodszor mi ugyanígy voltunk,csak fiúk terén. Volt már két fiunk,mikor eldöntöttük,hogy lesz még egy babánk. Tök mindegy volt számunkra,hogy fiú lesz vagy lány.. Na de ahányan kérdezték,hogy ugye lányt akartok?? És mikor kiderült,hogy a harmadik is fiú!!-azt a sipánkozást! Én is mindig azt mondtam,hogy egészséges legyen az a lényeg( volt egy beteg testvérem,aki már nem él),én is tudom,hogy tényleg csak az számít,hogy egészséges legyen! Te is csak ezzel törődj, ne idegesítsd magad a sok beszólás miatt. Mi nagyon boldogok vagyunk,hogy megszületett a harmadik gyerekünk is!! Még,ha fiú is:-)

Bocs,ha hosszú lett..

Szóval nyugi és csak a babácskádra koncentrálj!!!

Üdv,3fiús anyuka.

2012. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem 3 van vegyesen egyiket sem akartam tudni mi lesz

engem is folyton kérdeztek na na ????

visszakérdeztem: mond csak neked nem mindegy mi lesz ????

nem a te gyereked akkor meg????

2012. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eddig egy kislányunk van és most várjuk a következőt. Amikor megkérdezik, hogy mi lesz, én mondom, hogy kislány, akkor azt válaszolják, hogy: nem baj, esetleg még hozzáteszik, hogy majd a harmadik fiú lesz. Ha eddig ezt nem mondták legalább húszan, akkor senki sem. Egy: miért lenne baj?, kettő: addig kell próbálkozni míg az egyik végre fiú lesz? Tök hülyeség. Tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyen. Ne törődj velük, én sem szoktam! :)
2012. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nem baj" reakció ismerős, nekünk is 1 lány van, 13 hetesen a másodikat is lánynak mondták, erre kaptunk pár nem baj reakciót...én meg azt reagáltam, hogy lányt szeretnék, és onnnantól egyébként mindenki leszállt erről a témáról :) Az más kérdés, hoyg most 16 hetesen meg fiúnak látták :)
2012. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!