Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hkm vagyok mindig a bal...

33hkm vagyok mindig a bal oldalon es agyomorszajnal erzem a rugasokat akkor meg nincs be fordulva a baba vagy lehetseges h igen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem,az enyém már elvileg be van(30hetes uh-on be volt már)úgyhogy szerintem a tied is.:)

31hkm

2012. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy be van. Amúgy "rúgni" szinte minden részével képes. :o)

A 35. hétig még elég jól tudnak forgolódni is.

2012. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok, az én kislányom a 28+6 heti UH szerint fejvégű, de én pl mindenhol érzem a mozgását... teljesen fenn a gyomromnál, teljesen lenn, jobb oldalon, bal oldalon, van, hogy oldalba rúg. A babák szerintem olyan mozgásokra képesek, amiket el nem tudunk képzelni.

Nyugi, remélhetőleg jól fekszik a babád!

2012. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 24 hetesen befordult és végig a gyomorszájamnál éreztem a rúgásokat és mindig jobb oldalt, mert ott volt a lábikója. A kezének a mozgását én sokkal gyengébbnek éreztem. Szerintem simán lehet, hogy pont azért érzed mindig ott, mert már befordult és a lábával erősebben "matat", mint a kezével.
2012. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!37 hetes vagyok,a babám feje teljesen lent van már. Én pedig inkább a jobb oldalon érzek rúgásokat,bal oldalon sztem a kezével kalimpál,amikor meg ülök,akkor én is a gyomromnál. Szóval lehetséges,hogy be van fordulva a babád már. Na tessék,most pl a bal oldalon éreztem rúgást,erre nem lehet adni. Hamarosan kiderül,addig meg maximum találgathatsz. De egy jel: ha sokat szúr szeméremtájékon,rengeteget pisilsz és sokszor érzel nyomást ott lent,akkor sanszos.
2012. szept. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!