Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szex nem árt a magzatnak,...

A szex nem árt a magzatnak, előfordulhat vetélés emiatt?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok,nagyon félek,hogy valami baja lesz a babának.

2012. szept. 8. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A nem vad szex nem árt a magzatnak és szabad , ha a

nődoki is "engedélyezi". gondolj csak bele, most lehettek igazán csak "szabadok", nem kell se gumi, se tabi, se pesszárium, se kúp e semmi.....

Amúgy a babát min 3 vastag réteg védi, h odabent semmi baja ne legyen egy kis enytyempentyemtől :)

2012. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanezen dilemmázok én is. ma délután is éreztem, hogy feszül a hasfalam, összehúzódik a méhemnél, s félek, hogy lelökődik a babánk, így abba is hagyattam, férjem sajnálatára.
2012. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szex nem okoz vetelest ha egy veteles elkezdodik azt mar semmi nem tartja vissza de az nem a szextol van.

haskemenyedes nem veteles jele csak nyulnak a szallagok izmok minden tagul a test helyet csinal a babanak a terhessegel jar.

2012. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!