Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hétben csak a wc-papíron...

5. hétben csak a wc-papíron látszódó vérezgetés vetélés?

Figyelt kérdés
Ma megyek a dokimhoz, aki azt mondta, hogy valószínűleg gyógyszert fog írni és hogy ez sűrűn előfordul mással is, de én azért aggódom. Májusban volt egy vetélésem, de az valahogy nem ilyen volt. A hétvégén volt már ilyen "vérzgetés, barnázás"...de elmúlt és tegnap estétől megint van egy pici. Szerintetek?
2012. szept. 6. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak az alacsony progeszteron hiány okozza. Ez gyógyszerrel emelhető (lehetőleg minél hamarabb). Ha nem fáj a hasad, derekad, akkor ne aggódj estig feleslegesen.
2012. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A derekam fáj! Ez mit jelent?
2012. szept. 6. 10:25
 3/28 anonim ***** válasza:
azt hogy minél elöbb lásson doki
2012. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Persze, ezt magamtól is vágom!!! Ezért megyek MA!
2012. szept. 6. 10:44
 5/28 anonim ***** válasza:

nem hiszem h vetélés lesz, majd a doki biztos ír gyógyszert fel !

ha viszont erős sok piros vér jön az rossz :S

2012. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

utolsó vok :

én is 5. hétben vagyok amúgy

Te mikorra vagy kiírva?

2012. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
szia! nekem is volt ilyen a 7. hét végén, elmentünk dokihoz, utrogestant írt, azóta egyetlen egyszer volt.
2012. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom a dokim is erre utalt a telefonban, hogy ír majd gyógyszert. Nagyon várom már a délutánt, mert addig megőrülök :( Remélem időben vagyunk még!?

Én 5 hét és 5 napnál járok elvileg. És így május 4-re vagyok kiírva.

2012. szept. 6. 12:01
 9/28 A kérdező kommentje:
Amúgy a vérzés se élénk piros és sok, inkább olyan barnás. Bár gondolom a lényegen sajnos nem változtat :(
2012. szept. 6. 12:02
 10/28 anonim ***** válasza:
könyörgöm, csak ne ess pánikba, az a legrosszabb. nekem sem lett semmi bajom! csak a papíron látszódott, sőt volt amikor már nem barnás volt, hanem rózsaszínes pirosas. de mire elértünk a dokihoz már nem is látott semmit, csak a picikénk szívét dobogni! nyugi! és tudom ,hogy abszolút nem megnyugtató most, de nekem mostanában sokszor segít kicsit lenyugodni, hogy ha nem akar megmaradni a baba, akkor inkább most menjen el, mint a 36. héten, vagy mint hogy betegen szülessen! de ne félj, nem lesz ilyen! az élénkpiros sok darabos vér az gáz! addig semmi pánik! az is lehet, hogy most kellene megjönnie és csak emlékszik a szervezeted a menstruációra! NYUGI!!!! dőlj hátra, lazíts és élvezd, hogy a jó isten megáldott egy pici csodával! :)
2012. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!