Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vizsgálatra mikor? Amikor...

AFP vizsgálatra mikor? Amikor legutoljára ultrahangon voltam 11+4 hetes voltam, az ultrahang szerint viszont 13+2 hetes. Most akkor melyiket kell alapul venni ahhoz, hogy tudjam mikor kell mennem az Afp vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva? A védőnő mikorra datálta a teherbeesést? Onnantól kell számítani, hogy uh szerint mekkora baba, az nem jelent semmit. Lehet, hogy nagy súllyal fog születni, ezért látszik már most is nagyobbnak.
2012. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták a 12 hetes genetikain hogy 14+6 napos a terhesség illetve a gyerkőc 14+3 napos babának felel meg.szóval valamit nagyon benéztek a terhesgondozáson..Pikk-pakk hívták a nőgyógyászomat és kedden már megyek is az AFP-re ami 16. héten lesz.


ennyi az ultrahang számít de mivel kapnod kell beutalót rá ezért tutira a dokid fogja meg mondani..

2012. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!