Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kaptátok a babátoktól a...

Mikor kaptátok a babátoktól a pocakban ez első fájdalmasabb rúgást?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok,de már olyanokat rúg,hogy minden kis moccanását szinte látni kivülről is,pedig nem egy "vékony"hasfalas típus vagyok!nem fáj még,de nem gyenge amiket le szokott művelni! :))) igaz,hogy rúg majd akkorát is,hogy bepisilhetek?ti mit tettetek ez ellen?tegyek majd be a vége felé a biztonság kedvéért betétet?
2012. szept. 9. 09:57
 1/2 anonim válasza:
Én úgy a 33-34. héten kaptam olyan rúgást, ami fájt. Nem volt vészes, csak enyhe szúrás. Azután is csak néhányat. Ma vagyok 40+1 hetes, és most olyan nagyokat mozdul a baba, hogy már igazán fáj néha, de még ettől sem kell bepisilnem. Elviselhető, pedig elég nagy súlyúnak mérték. Persze mindenkinél más lehet.
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem vékony a bőröm, a lepényem mellső, de a babám igazán erősen mozog. Sokszor lerúgja az oldalam, az szokott fájni, vagy amikor nekiáll egyik oldalt rugdosni, úgy, hogy úgy érzem, mindjárt kiszakadok... Ezt kb a 28. héttől műveli. Már hozzászoktam, de azért tud a mozgásaival meglepetést okozni... :) És még mennyi van hátra...


30+5 hkm

2012. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!