Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hónapos terhes vagyok a...

Hat hónapos terhes vagyok a kislányommal. Emíliára gondoltunk névként, de a Viktória is szóba jöhet. Szerintetek melyik a szebb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Emília nem tetszik.


Viktória tetszik. Az egyik unokahúgomat is így hívják.

2012. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Nekem az Emíliának az angol változata tetszik, az Emily, de a magyar változat is oké. A Viktória nekem túl durva, olyan, mintha fát vágnának, vagy szöget vernének a falba. Az Emília viszont nagyon lágy, olyan, mint egy tavaszi szellőben bólogató kis virágocska. :)

Ha anyakönyveznék az Emily-t, akkor ez lett volna a lányunk neve, de így Evelin lesz, ami szerintem hasonlít egy kicsit. :)

2012. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jajj, nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D Én is az Emília felé hajlok, úgy látom a többség is :) Utolsó válaszoló: Az Emily nekem is iszonyúan tetszik, sajnos, ez itt nem lehetséges... :(
2012. szept. 9. 21:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat is Emíliának fogják hívni :) A Viktória nekem sem nagyon tetszik, bár nagymamámat is úgy hívják, és szóba jött. Mondjuk azért ugrott, mert "r" van benne, a párom pedig hraccsol :D
2012. szept. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hú kedves kérdező, a 2 kedvenc lánynevem közt vacilláltok :) Ezek a nevek voltak nálunk is esélyesek, de fiam született. Nem tudtam volna választani :) Mert együtt a kettő szerintem nem hangzik jól, és külön-külön mindkettő nagyon szép! Hát sok sikert, majd írd meg melyik lett a befutó! Sok boldogságot a kicsilányhoz!
2012. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Rentai válasza:
Emília
2012. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!