Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ez? Tapasztalok?

Normális dolog ez? Tapasztalok?

Figyelt kérdés
az s gondom hogy még egy pár hete nagyon sokat mozgolodott a kisbabám aki kislány lesz de mostanában egyre kevesebbet ez miért van? egyszer már elmentem kórházba vele mert megijedtem h nem mozog de csak aludt ilyen sokat alszik vagy mi lehet nektek hogy és mennyit mozgott 25 hetesen és 3 napos kismama
2012. szept. 4. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 24 hetes vagyok, és naponta többször érzem mocorogni. Szerintem a te picid kevésbé aktív, tegnap nekem még a dokim is megjegyezte, hogy egy kis sajtkukacot dédelgetek a pocakomban. :) Minden baba más és más, ne aggódj, ha azért napi rendszerességgel érzed a ficánkolást, biztosan minden rendben van! Boldog babavárást!
2012. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


első babánál nagyon tudott idegesíteni, ha egyik nap kevésbé, második nap többet mozgott, még a mozgás-naplót is elkezdtem vezetni és amikor mutattam a dokinak, jóízűen nevetett, majd becsukta és közölte, h ez nem így van. a babák se mindig ugyanannyit rúgkapálnak egy-egy nap. Van h többször, van h kevesebbszer. Minél nagyobbak, minél nagyobb a szürkeállományuk, annál többet fognak pihengélni, aludni , h fejlődjenek, nőjenek. Ha nagyon bizonytalan vagy, h mi van, akkor javaslom egyél igyál, édeset-szénsavasat, arra mindig felkelnek és rúgkapálnak párat...akkor nincs nagy gond....:)

2012. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

22 hetes kismami vagyok.Nyugtatás képpen irom ezt,de nem vagyok bölcs.Én a multhéten voltam egy kedves dokinőhöz ezen a 4D Uh-n.Ő azt mondta nekem a kisbaba 24 órából 18-at alszik.Nekem napi 2x van föl a többi nyugalomba telik.Szerintem a te kisbabád nem olyan aktiv.Nyugodj meg .

2012. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elöl van a méhlepényed akkor attól lehet, hogy nem érzed, miközben simán mocorog odabent. De mindentől függetlenül is vannak aktív és passzívabb időszakaik, nekem ugyanilyen terhességi korban volt olyan hogy egy napig meg sem mozdult, aztán utána végigviháncolt egy egész napot.
2012. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!