Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta nem tudok nyelni...

Tegnap óta nem tudok nyelni annyira fáj a torkom és az arcüregem is sajog. Lámpázok, inhalálok kamillával, teától már megy a hasam, méztől meg hányingerem van. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A körzetim szabadságon van, nőgyógyászom nincs. 37 hetes vagyok. Lázam nincs. Ugye ez nem árt a babának?

2012. szept. 11. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Körzetinek nincs helyettesítése? Egyébként meg patikában érdeklődhetsz még, mit tudnak javasolni. Plusz a sós vízzel gargalizálás lehet hasznos, fertőtlenít.
2012. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hársfatea nagyon jó torokr, nekem mindig segít. Igyad simán, nincs igazán íze. Fokhagyma is jó a torokra.

A körzetit mindig helyettesíti valaki. Ha arcüreggyulladásod van, akkor nem fog magától elmúlni.

2012. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is pont ugyanezek a panaszaim tegnap óta... Éjjel annyira fájt a torkom, hogy elszopogattam néhány homeogene9 nevű homeopátiás bogyót és most reggelre teljesen jól lettem. Szerintem próbáld ki. Volt már velem korábban is ilyen, akkor is a homeogene gyógyított meg.

Jobbulást!

2012. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1000mg c vitamin-10db-os, 3x1 sinupret kapszula. Nekem fül-orrgégész javasolta mikor hangszálgyulladásom volt.
2012. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fokhagymát inkább ne! Terhesen nem épp szerencsés, főleg nem a végén..
2012. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tantum verde-t kihagytam. Napi 3x 5fújás
2012. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! Tantum verde befúvóst vettem, már kicsit jobb.
2012. szept. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!