Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha 7 hetes terhesen...

Az baj, ha 7 hetes terhesen szinte egyáltalán nincsen hányingerem és nem hánytam? Sőt alapjába véve egész jól vagyok. Néha érzem a méhem meg a szagokra jobban érzékeny vagyok de hányingerem nincs.

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, szerintem örülj neki, hogy azon kevesek közzé tartozol, akiknek nem kell megküzdeni a mindennapos hányással, hányingerrel.

Csak megnyugtatásként én most leszek 15 hetes és egyszer sem hánytam, talán vagy 3-szor volt egy-egy 5 perces enyhe hányingerem és ennyi. A babám jól van, és szépen fejlődik:)


Nyugodt és problémamentes babavárást Neked!

2012. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nekem 1 hónapig volt és nem kívánom senkinek.
2012. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)
2012. szept. 10. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi probléma. Nekem sem voltak a tipikus terhes tünetek egyik gyerekemnél sem, a puffadást leszámítva. Örülj neki ha ilyen jól viseled, mert más végigszenvedi az egészet.


33hkm.

2012. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nekem se voltak rosszul léteim, egy napot hánytam csak végig a 8. héten (amikor már azt hittem, hogy megúsztam... :D ), de annak komplex okai voltak.

Szóval örülj neki! Mindenkinek más a várandóssága, nekem például nagyon jó volt, szinte semmit nem tapasztaltam a szokásos panaszok közül, csak a gyakori pisilést, és a vége felé a nehezebb alvást, de annak már a pocak nagy mérete az oka.

Sok sikert és további hasonlóan jó közérzetet! :)

2012. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van két gyerekem, és nem hánytam egyikkel sem, csak néha voltam picit rosszul.

Az egyik fiú. másik lány.

2012. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, nekem sincs szinte semmi tünetem már a kezdetek óta.

10+2hkm

2012. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban vagyok 10+1napos vagyok és eddig csak 1szer hánytam.
2012. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 adel26 válasza:
Az elso terhessegnel nem volt nekem sem hanyingerem.nem hanytam,nagyon jol erzztem magam...most 15hetes terhes vagyok es meg mindig van..az elso lany..ezmeg nemtudom mi lessz...
2012. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!