Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 percen keresztül erős...

5 percen keresztül erős mellkasfájás-szúrás lehet a terhesség velejárója? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Ma reggel 5 percen keresztül hírtelen elkezdett fájni erősen szúrni a mellkasom,a szívem körül is éreztem,le is kellett feküdnöm azt hittem baj lesz.5 perc múlva elmúlott.Dokihoz majd csak egy hét múlva kell mennem.27 hetes vagyok.Köszönöm!
2012. szept. 11. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! A szív nem szúr, tehát nagy baj biztos nincs!!! Valószínű, hogy a mellette lévő idegek görcsölhettek be. Ez önmagában nem probléma, de nem árt odafigyelned magadra. A sok stressz, izgalom, aggodalom, kimerültség velejárója az ilyen fajta jelenség. Pihenj sokat, amennyire csak lehet!!! Vedd be a lesza..om tablettát. Elfog múlni hamar! Amúgy terhességhez semmi köze nincs ennek a tünetnek, a babának nem árt. Lehetséges, hogy az időjárásváltozás is közre játszhat. Csütörtöktől jön a hideg.


További boldog babavárást kíván egy 4 gyermekes édesanya.

2012. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én meg már megijedtem,azt hittem komolyabb baj lehet.Sokat pihenek és egyáltalán nem idegeskedem.Ha más is járt így akkor megoszthatja velem.Bocsi de ehez annyira nem értek de hogy érted hogy a szív nem szúr?
2012. szept. 11. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
szia az elottem levo arra ertette h ugye a sziv sosem szur nem faj csak a melette levo erek amugy a kerdesedhez annyit tudok hozza szolni hogy 1 hete en is igy vagyok minden reggel nagyon faj de ugy ahogy irtad 5 perc es elmulik de amugy fogalmam sincs h mitol van 34hkm
2012. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ami még eszembe jutott: Ahogy a pocakod növöget, úgy a többi belső szerved, többek között a tüdőd is nagyobb tehernek van kitéve. A babád feljebb tolja gyomrot ezáltal a tüdőt is "összébb nyomja". Lehet, hogy egy rossz mozdulat során a bordáid közé szorult a levegő és ezt érzed szúró, kellemetlen fájdalomnak. Ez volt nekem is az utolsó trimeszterekben.
2012. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!