Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Ma egy...

5 hetes terhes vagyok. Ma egy héttel a nemvárt után jött belőlem halvány barna folyás! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 napja már petezsákot látott az orvos. Nincs görcs vagy ilyesmi, remélem nem is jön több és nem lesz durvább. Csak a megjön érzésem van már 2 hete
2012. szept. 11. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. hétben volt barna, másnap rózsaszín, harmadnap pedig vetélés. Ne viccelj ezzel, menj be amint tudsz. Én bementem a rózsaszínnel, adtak utrót, de már felesleges volt bevennem sajnos.

Tényleg minél előbb irány a kórház. Drukkolok!

2012. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
elkezdtem rettentően ömleni :( így már nincs értelme orvoshoz se menni :( most nagyon rosszul érzem magam, úgy érzem nem vigyáztam rá eléggé :(
2012. szept. 11. 17:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Menj el akkor is még ma orvoshoz! :( sajnálom.
2012. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Menj el így is orvoshoz, meg kell nézni, hogy kitisztultál-e, és nem kell-e műszeres beavatkozás.

Nagyon sajnálom ami történt Veled, bízom benne, hogy magától minden rendbe jön.

2012. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!