Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok, vagy már...

Vajon terhes vagyok, vagy már nem? Volt már ilyen tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy vetélésem (missed ab, tehát nem véreztem rögtön a magzat elhalásánál), amelyet egy egész estét hányingerrel járó rosszullét előzött meg. Most újra elkezdtünk próbálkozni, és múlt héten úgy éreztem, talán máris sikerült. Mellbimbóérzékenységet, felfúvódást tapasztaltam. Aztán sajnos eléggé megerőltettem magam egy sporteseményen, ami után este rosszullétet tapasztaltam, hányingert és enyhe hőemelkedést, ami másnapra elmúlt, de vele együtt a mellbimbó-érzékenység is. Vérzésem egyáltalán nem volt, a havimnak tegnap kellett volna megjönnie, de az sem jött meg (pontosan szokott). Enyhe mellérzékenység továbbra is van, illetve a mellbimbóm formája is olyan, mint amikor terhes voltam. Megőrít a bizonytalanság, se vérzés, se egyértelmű terhesség-jelek, tesztet pedig nem merek csinálni, mert tudom, hogy ha elment a baba, még akkor is kimutatja a hcg-t, és egy fals pozitív teszt még jobban letörne. Veletek történt már hasonló? (kérlek ne ítélkezzetek a sport miatt, rágom magam eleget anélkül is...) A doki mit tud kimutatni ilyen korai, 3-4 hetes esetleges terhességnél?
2012. szept. 11. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

hát elég butaság volt a sportolás ezt te is beláthatod.

pedig egy teszt nem ártana,

ha nincs vérzésed és nem görcsölsz akkor még van esély a babára.

2012. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

márpedig tesztelni kellene, 2 naponta, ha erősödik, akkor van (megmaradt) a baba, ha nem erősödik vagy halványul, akkor vetélés

amúgy ha nem tesztelsz, még abban sem lehetsz biztos, hogy egyáltalán terhes vagy(voltál)-e

tény, hogy amíg nincs görcs és vérzés, addig remény is van

2012. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a legrosszabbra!!!! Első babámat várom és én is sokat filózok azon, mivan ha a következő uh-on már nem lesz szívhang stb... de elhesegetem, nem gondolok a rosszra mert az ember bevonzza. Inkább úgy fogom fel, hogy én mindent megteszek, hogy a babának jó legyen, ha ne adj isten feladja a fejlődést itt az elején akkor annak így kell történnie. Ennyivel letudom a témát és élem a napjaimat boldogan kismamaként. Nagyon szurkolok neked és ne ezen járjon az agyad.

10+3hkm

2012. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is missed ab után mikor teherbe estem 2 naponta teszteltem, és az elején így tudtam követni, hogy minden oké, ahogy erősödött a csík.

Most uhkra járok :)

9hkm

2012. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, mint itt többen! Csinálj tesztet, és ismételd 2-3 naponta!
2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!