Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi UH-vizsgálatra tényleg...

Hüvelyi UH-vizsgálatra tényleg teli hólyaggal kell menni?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, első vizsgálat lesz, telefonon ezt mondták. De sok helyen meg azt hallom, hogy pont hogy el kell menni pisilni vizsgálat előtt, mert jobban látszik az UH. Most akkor mi az igazság?
2012. szept. 11. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
engem egyszer letolt a doki, amiért úgy mentem, hogy pisilnem kellett. igaz nem UH volt, csak kézzel vizsgált. most leszek 12 hetes, még egyszer sem mondta senki, hogy teli hólyaggal kellene mennem. amúgy ha azt mondta a doki, hogy úgy menj, akkor úgy menj szerintem! mindenkinek más módszerei vannak!
2012. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én össze is pisiltem volna magamat uh közben, ha teli hólyaggal állítok oda...

Soha, senki egy szóval sem mondta, hogy ne pisiljek előtte, még nem is hallattam ezt.

2012. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
MOstanában elég sokat ülök sorba nőgyógyászaton, és tök rossz vári, hogy bemegy a nő, és 3 perc múlva jön ki pisilni, utána vissza és kezdődik minden elölről. Ha nem mondják külön akkor mindig üres hólyag. És én még így is mindig félek, hogy majd jól megnyom valamit és....
2012. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi UH: üres hólyag. Hasi UH: teltebb hólyag.
2012. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak hasinál szóltak , hogy ne pisiljek előtte, a hüvelyinél nem. Boldog Babavárást:-)
2012. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hüvelyinél épp az ellenkezője, üres hólyaggal kell menned, ha nem, akkor max.letolnak és emhetsz pisilni. A hasira kell tele/teltebb hólyaggal.
2012. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Niki01 válasza:
Szia! Hüvelyinél pisilni kell előtte. A hasinál teltebb hólyag..
2017. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!