Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 db Hyperechogén papillaris...

1 db Hyperechogén papillaris izmot találtak a bal kamrában a 16 hetes babámnál. (magzat) Akinél volt ilyen mi lett a vége? Kinőtte a kicsi? Mert állítólag kinövik a babák?! Vagy mi történt mert eléggé a frászt hozták rám!

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenkor nagyjából az ad támpontot, h a dokik mit mondanak, ha azt mondják, nem akkora a baj, kinövi majd, akkor az nem lehet akkora gond, bármit is jelent ez a latin kifejezés. Egyébként (ezt egy ismerősömtől tudom) ott vannak pl. az agykamrák. Terhesség alatt a magzat agyszerkezete folyamatosan változik, mozognak az agykamrák is (mármint a méretűk). A dokik ezt látják uh-n, h esetleg kicsit nagyobb /kisebb mint kellene, nem szólnak, csak akkor ha nagyon nagymértékű az eltérés. Bár igen...van doki amelyik agykamratágulat ürügyén elkezdi a kismamát beparáztatni, aztán a végén mégis születik egy normális , egészséges csecsemő.

2012. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak lehet én nem írtam jól a bal szívkamrájában találták nem az agyában.Nagyon előre tekerném az ídőt 1 hónappal,hogy azért nyugodtabb legyek!
2012. szept. 11. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól írtad, csak én meg az agykamrákat hoztam fel példának, h ott is szoktak elváltozások lenni pl. Ha olyan betegsége lenne, ami az élettel összegyeztethetetlen, azért azt megmondták volna!
2012. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!