Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki szoptatás allat...

Van olyan aki szoptatás allat let terhes?! és hogy derült ki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem ez történt. Bár már 7 hónapos volt a fiam, mikor megint terhes lettem, de még szoptattam. Egyébként azt mondják, hogy 6 hónap után már nincs a szoptatásnak fogamzásgátló hatása. Megéreztem és vettem egy tesztet.
2012. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 eves 10 honapos volt a kislanyom, nem epp akkorra terveztuk, de mondtam is a ferjemnek szeretkezes utan hogy most baba lesz, es 1 honap mulva teszteltem. lehet h ez igy nem erdekes hisz majdnem 2 eve h szoptattam mar, de en nagyon nnagyon biztam a szoptatas fogamzasgatlo hatasaban, hisz azelott is annyiszor megfoganhatott volna a baba, es hogy megse tortent meg, biztonsagban ereztem magam. en ilyen naiv vagyok:) de az ahitott kisfiunk fogant meg, akirol nagyon sokat almodtam mielott terhes lettem volna, szoval mindennek oka van:) es nem banom!
2012. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy felnőtt ismerősöm van, akinek van két testvére. Az egyik januárban született, a másik ugyanabban az évben decemberben.

Hát ilyen is van..

2012. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem édesanyám lett terhes 4 hónapos babával szoptatás mellett kétszer is egymás után. Így öcsémmel 13 hónap van közöttünk, öcsém után nem tarthatta meg a harmadik babát, a két császár után, de aztán 12 évvel később megszületett a húgom.

Úgy vette észre anyum, hogy egyik napról a másikra nem akartam szopizni, és csak néztem rá riadtan, megváltozott a tej íze 1 hónapos terhesen.

2012. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél éves volt a fiam, mikor terhes lettem a húgával. Igazából akartunk kistesót, de azt hittem nem fog ilyen hamar összejönni :D A fiam sem fogadta el tovább a tejem, de azt hittem csak leválasztja magát.
2013. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magzatmozgásokból derült ki, a 16. héten uh igazolta. Előtte semmi tünet nem volt.
2013. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a kislányom amikor kb. teherbe estem...abban az időben ő is csapkodta a fejét szopi közben meg volt,hogy nem fogadta el..akkor azt hittem fogzik vagy ilyesmi mert 5,5 hósan valóban jöttek a fogai...aztán augusztus 1-én csináltam egy tesztet....eléggé pozitív lett :) azért csináltam mert az alakomon láttam a változást,aztán amikor a csípőnacim alig bírtam begombolni ,akkor egy kósza ötlet folytán megcsináltam...mondom hátha...így is lett. 3-án mentem dokihoz 12,inkább 13 hetes volt a pocaklakónk.. most vagyok 35 hetes kismama :)
2013. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt a kislányom, mikor először jött meg, szülés óta. Mivel szerettünk volna másodikat, próbálkoztunk és össze is jött elsőre a kistesó. :) Azóta is ugyanúgy szopizik, mint előtte.

1,5 éves kislány anyukája + 12 hkm

2013. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos baba szoptatása és óvszerhasználat mellett lettem terhes. Mivel már volt menstruációm, és az nem jött meg, így gyanús lett a dolog (bár nem számítottunk rá), és a teszt igazolta is. Rá pár napra a rosszullétek is elkezdődtek, így menzeszkimaradás nélkül is hamar rájöttem volna...
2013. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok...azt nem írtam,hogy mi is óvszert használtunk...mondanom sem kell,hogy úgy néztek rám mint aki meghülyült,hogy így lett terhes :)
2013. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!