Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt és jelenbeli kismamák...

Volt és jelenbeli kismamák volt olyan közületek, aki kicsit rosszul viselte a terhességet?

Figyelt kérdés
Mindig van valami. Először a hányingeres korszakom volt. Most szédülgetek. Levették a 16 hetes vért és azt hittem elájulok. Igaz kétszer elszúrták a karomat.Harmadjára sikerült de akkor meg az ampullákkal is baj volt.Ha ennyitől rosszul voltam mi lesz velem szüléskor?

2012. szept. 12. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem kicsit,mostanra már nagyon rosszul viselem. Az elején hányinger,hányás,fogyás,szédülés. A közepén gyomorégés,fáradtság,erőtlenség... Most a végére minden. Hol hányinger,hol kacsajárás (iszonyat fáj a medencém), minden cipőm kicsi lett, állandóan aludnék, néha meg annyira pörgök,hogy le sem lehet lőni. Csak hát már nem bírok 10 percnél tovább egy helyben állni,így vagyok én. Nagyon örülnék,ha vége lenne és kezdődne már a babázás.

Boldog babavárást Neked és ne keseredj el,lesz még sokkal rosszabb :)))

38 hkm

2012. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :-) Viszont kívánok mindenjót!!! :-) Ès kitartás màr nem sok van hátra! :-)
2012. szept. 12. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még csak 9 hetes vagyok, de nagyon várom a 3 hónap végét, mert bízom benne, hogy akkor jobb lesz. Állandóan alszom, szédelgek, kb. semmit nem csinálok, pedig már 3 hete itthon vagyok, dolgozni se járok.

Rettegek, mi lesz a második babánál, mit csinálok 3 hónapig az elsővel?

2012. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!