Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet a terhességet...

Meddig lehet a terhességet titkolni a külvilág elől?

Figyelt kérdés
Sportos lány vagyok (azt hallotam, akiknak erős a hasfala azoknál késöbb kezdődik a gömbölödés:)
2012. szept. 6. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé alkat függő, és nem lehet kiszámítani.

Nekem pl. a 18ik héttől bőven lehetett látni, mondjuk akkor még hihették, hogy meghíztam. Aztán a 26ik héttől már nem tudtam volna takargatni. De nem is akartam :)


35hkm

2012. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ez alkat függő. Én azt vettem észre, hogy a vékonyabb lányokon előbb látszik. De nem értem miért kell takargatni? Hisz ez nem szégyen :)
2012. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom és nagyon örülünk neki a párommal, a Főnököm tudja, de vannak olyan kollégák, akiknek nem akarom az orrára kötni.(sok 40 éves egyedülálló nő, sok hatalom, de annál kevesebb "együtt örüljünk" tulajdonsággal...de nem akarom részletezni...meg avna az oka, amiért féltem egyes emberek előtt a dolgot)
2012. szept. 6. 08:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?Hány kg?Nekem kb a 28 hét környékén kezdett látszódni hogy az nem felesleg rajtam hanem baba van a dologban!
2012. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
173 cm, 65 kg, bár... ma már hánytam egyet...szóval lehet kevesebb :). 8.hét
2012. szept. 6. 08:21
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

én olyan kerek típus vagyok

kb 7 hónapig nem lehetett észre venni :-)

utána sem ha úgy akartam :-P


de tény a vékony gebe típusú lányokon hamarabb látszik

2012. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz leszokni a testhez feszülős ruhákról, akkor akár a 18. hétig is. Utána már a "vakok" is látják.
2012. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A te magasságoddal és kilóddal el birod titkolni kb a 20-25. hétig is ha nem húzol testhez állót!
2012. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
177 cm vagyok olyan 70 kilóval kezdtem az első terhességet és igen amíg ilyen feszes az izomzat (jellemzően első gyereknél) addig viszonylag sokáig nincs terhes has alakja a hasnak. Én 23 hetesen államvizsgáztam, nem akartam hogy tudják hogy terhes vagyok, nehogy ezzel kapcsolatban érjen valami megkülönböztetés, a tudásom alapján akartam jó jegyet nem a baba miatt. Na és én úgy néztem ki még ennyi idős terhesen mint aki hízott jó 5-6 kilót a derekam vastagabb lett a hasam is nagyobb lett, de egyáltalán nem terhes has alakja volt, csak mondom, mintha meghíztam volna. Úgyhogy egy jódarabig "titkolható" persze a hányások nehezebben:)))
2012. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Rajtam a 20 hét körül vették észre már a boltban is. Viszont a sok hányásból előbb is bőven kitalálták...
2012. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!