Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős folyással lehet valamit...

Erős folyással lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Nincs baci, nincs gomba, teljesen tiszta a hüvelyem (pár napja volt hüvelykenet), de olyan folyásom van, engem nagyon zavar, napi 3 tisztasági betét, többször is lemosom, letörlöm magam, mégse érzem magamat tisztának. Szeretnék valamit kezdeni ezzel, már ha lehet egyáltalán. Van ötlet, javaslat?
2012. szept. 12. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez bajam,kivancsian varom valaszokat
2012. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Klion-d 100. Fel kell íratni nőgyógyásszal. Ezer ft körül van. Hamar elmúlasztja és nekem 1 éve semmi panasz.
2012. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ez gyógyszer, nekem meg nincs semmi bajom a folyáson kívül, ami tiszta folyás, nincs benne semmi baci, gomba, bármi.

Én valami természetes szerrel szeretném elmulasztani ezt a folyást.

Az orvosom szerint ez a terhesség velejárója, nem tud mit kezdeni vele.

2012. szept. 12. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Vitagyn c az nagyon jó.krém cvitamin és ezüst valami van benne
2012. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó lenne ezt tudni. Nekem is ez a problémám :( Nagyon erős néha és nagyon sűrű is. Engem is zavar.
2012. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Génia 92 hüvelykúpról van esetleg vélemény?
2012. szept. 14. 15:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam patikában, ott ajánlották a femibion hüvelykrémet (8 db-os). Remélem jó lesz, én kipróbálom, hátha csökkent valamit ezen a folyási mennyiségen.
2012. szept. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!