Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hátrahajló méhem van,...

Ha hátrahajló méhem van, kicsi lesz a hasam?

Figyelt kérdés
Valaki ezt mondta ma, 18 hetes vagyok és még nemigazán látszik. Igaza lesz? Nem lesz nagy terhes pocim?
2012. szept. 13. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs hozzá.Nekem meg azt mondták hogy ezzel nehezebb teherbe esni,hát nem jött be. 2 gyerekem van 2 év korkülönbséggel.
2012. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent a méh ilyen helyzete. nekem is ez van, s óóóóóóóriááááásssssss hasham lett:))))))))))))))
2012. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen,mégis ici-pici a pocakom,pedig 2 hét múlva szülök (amit amúgy senki meg nem mondana).
2012. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hátrahajló méhem van. 1 hónapi próbálkozás után teherbe estem.

És akkora hasam volt a 3050 g és 52 cm-es lányommal, mintha ikerterhességem lenne.

4,5 kilót híztam 9 hónap alatt!

Sürgősségi császárral született a lányunk, egészségesen.

2012. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huh, köszi :)) Akkor alkattól függ inkább :) Nekünk is elsőre összejött! :) Csak még nem látszik, viszont nagyon sokat fáj és húzódik. Ez lehet ettől, vagy csak erősebb a hasizmom és nehezebben formálódik? (Bocs ha butaságot kérdezek! )
2012. szept. 13. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Nekem nem voltak terhes tüneteim, csak a 12. héttől hányás és szédülés.

Én a 8. hétig nem is tudtam, hogy terhes vagyok. Akkor is csak megérzésből teszteltem éjszaka fél 11-kor és pozitív lett.

A terhességem vége (utolsó 2-2,5 hónap) volt maga a pokol, de az is azért, mert irtó nagy hasam volt és nagyon "nehéz" volt már cipelni a 35-40 °C-ban.

2012. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is hátrahajló,

a dokim azt mondta,hogy sokat feküdjek hason,amíg jólesik,h. a méhem előre tudjon boltosulni.

Furán hangzik,de talán csak tudja,mit beszél:)

2012. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kipróbáltam a hason fekvést, de kellemetlen, úgyhogy feladtam :D Valszeg már késő :) De azért köszi :))
2012. szept. 16. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! Ne aggódj, lesz! :-) Nekem is hátrahajló a méhem, és akkora pocakom lett, hogy már a 4.hónapban megkérdezték, hogy nemsokára szülök? :-D Hatalmas hasam lett a végére, 3850 gramm lett a fiam:-)
2012. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) gratulálok a babához :)
2012. szept. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!