Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen szedjem a gravidát...

16 hetesen szedjem a gravidát vagy ne kötelező szedni a magzatvédö vitamint vagy jo ha szedi az ember?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kötelező szedni.Én se szedtem semmit,csak vasat.Ettem minden nap sok gyümölcsöt és makk egészséges kislányom született.
2012. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie.

Én szedtem már a terhesség elejétől, amikor kiderült hogy babát várok.

A következő terhességemnél is fogom szedni. Ezen ne múljon. Ártani nem árt, az biztos!

2012. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem kötelező természetesen.Én kb. a 20-22 hetes koromig minden nap szedtem.Most már csak két-három naponta.Az elején azért tartottam nagyon fontosnak(12 hét), mert szinte semmit nem bírtam megenni, így jól jött egy kis vitamin pótlás, hiszen a baba elveszi, ami neki kell, de azért jó ha nekem is marad. ;)


31 hkm

2012. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező egyáltalán. Ha szeretnél kicsit tuningolni, a dokiddal beszélgess erről.
2012. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Ezek a vitaminok azért vannak, hogy felkészítsék a szervezetedet először a terhességre, aztán szülés után, ha valaki szedi, könnyebben "épül fel". De pl a folsav szedésével megelőzhetők betegségek a babánál (pl nyitott gerinc)- de ez már nem 16 hetes terhesre vonatkozik. Én Elevitet szedtem, a 8. hónapig.
2012. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én előző és mostani terhességemnél is elevitet szedtem-szedek. most elég ritkán, 16 hetes vagyok és jól eszek:) ezért hetente 4et veszek be
2012. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!