Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van most az a terhesgondo...

Hogy van most az a terhesgondozás amire 4szer kell menni az egyszeri anyasági miatt? Ki vezeti? Főleg újpest érdekelne

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosodtól kell a kiskönyvbe a 4 pecsét és akkor jár az anyasági támogatás.
2012. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi! és ha nincs fogadott dokim?
2012. szept. 14. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor is jár,ha részt veszel a terhesgondozáson!én is sztk-shoz járok,de már van vagy 7 pecsétem és még csak 25 hetes vagyok! :)
2012. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Az a lényeg, hogy doki pecsételjen. Az mindegy, hogy fogadott dokid van vagy sztk-ba jársz. Ha nincs dokid akkor keresd fel a helyi nőgyógyászati szakrendelőt és oda tudsz járni.

Hány hetes vagy?

2012. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

23 hetes vagyok

eddig csak a védőnőhöz jártam vérnyomás és súlymérésre, meg az sztk-ba uh-ra, meg az egyéb vizsgálatokra (vérvétel, EKG, fogászat)

2012. szept. 14. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor az sztk-ból már van pecséted nem? Az teljesen jó. Doki nem nézett még meg? Ki állapította meg a terhességed? Az nem baj ha nem mindig ugyanahhoz az orvoshoz mész, a lényeg, hogy menj! Kellett akkor már menned a 12. héten és a 18-20. héten is.
2012. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen voltam már ott 2szer, a 18. héten nem oda kellett mennem, de pecsétet nem kaptam :( ugyanahoz a dokihoz megyek vissza mindig, csak nem fogadtam fel, mert nem vezet szülést
2012. szept. 15. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:
A körzeti (házi) orvos és a területi védőnő mindent korrektül elmondana,irányítana ,mikor hová,hányszor.9 hónap alatt felelős kismama úgy 15 vizsgálaton vesz részt,és nem csak a négy pecsétért.
2012. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem személyes akart lenni az előző,de szép számmal akad rá példa.Egyébként a kiskönyvben mindennek meg kell jelennie,ami igazolja a gondozást.
2012. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kedves 8as

én megyek minden vizsgálatra rendesen, a védőnőhöz és a háziorvoshoz 2 hetente járok ellenőrzésre a 4 hét helyett. a vizsgálatokra viszont bármi van oda a nőgyógyász küld, így hozzá is elég sűrűn járok hogy mikor mire menjek, oda is azért maximum 6 hetente benézek hogy ne maradjak le semmiről sem. azért sokat számít a manóm egészsége és oda is figyelek rá nagyon

2012. szept. 21. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!