Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetesek, mennyit mozog...

32-33 hetesek, mennyit mozog ma a babátok? Nekem nagyon pihenget ebben a fülledt időben, alig moccan, pedig tegnap nagyon aktív volt. Ugye nincs baja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs baja, biztos. Tegnap én is megijedtem, mert az én kis "albérlőm" főleg ebben a nagy melegben aktív, tegnap meg csak néha jelentkezett be. De este már megnyugtatott, és ma reggel is szinte olyan, mintha bulizna odabent, meg sem áll. Egyik nap aktívabb, másnap meg szinte semmi. De amíg érzed a mocorgást, mégha ritkábban is, addig semmi gond.


32 hetes kismami

2009. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem az a furcsa,és akkor kezdek el gyanakodni amikor nem mozog.Az én babucim szét akar szakítani.Non stop bulizik.Nekem ez furcsa.
2009. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!