Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrösödés a terhesség alatt?

Szőrösödés a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy más is elkezdett-e szőrösödni terhesség alatt? A köldökömtől le a szeméremdombomig gyönyörű csíkban amit szerintem egy pasi is megirigyelne. Ja és gyorsabban is nő mindenhol. Ha minden nap borotválnám mindenemet szerintem akkor sem tűnne el rendesen. Rettentően zavar a dolog mert hát hogy néz ki az ilyen egy nőn? Valakinek tapasztalat vagy tipp?
2012. szept. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasam nekem is kiszőrösödött terhesség alatt, és miután megszültem szépen kihullott. :)
2012. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez természetes, a hormonok miatt jelennek meg. Az a fontos, hogy ne szörteleníts, mert szülés, de legkésőbb szoptatás után el fog tünni.
2012. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sajna a teljes pocakom kiszőrösödött, borzasztóan néz ki és rettentően zavar is :( remélem tényleg kihullik majd
2012. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát látod nem vagy egyedül így! :) Nekem is nagyon szőrös lett a hasam (fekete hosszú szőrös). Tényleg sok pasi megirigyelhetné pedig előtte egy pihém sem volt. És nekem is gyorsabban nő mindenhol és ahogy nő a pocakom egyre nehezebb leszedni... :/ A hasamról remélem eltűnik majd szülés után :) Ahhoz persze ne nyúlj hozzá
2012. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtató, hogy ez normális és nem vagyok selejtes:-P Remélem eltűnik majd teljesen szülés után. Mindenkinek Boldog Babavárást:-)
2012. szept. 17. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!