Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb terhes vitamin?

Figyelt kérdés
Mennyire ajánlott a szedésük teherbeesés előtt?

2012. szept. 16. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az elevittel meg voltam elégedve, árba is viszonylag jó 100szemes 5800 volt, de én már nem szedem, és a többihez nem tudok viszonyítani. Teherbeesés előtt ajánlott elkezdeni szedni, állítólag segíti a teherbeesést.
2012. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Én is így hallottam,csak kíváncsi vagyok véleményekre és (főleg) tapasztalatokra.
2012. szept. 16. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és én nem is hánytam tőle.
2012. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor már azért (is) megérte! :-)
2012. szept. 16. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
amikor tervezed a babát már érdemes szedni. én a femibionra szavazok, de marha drága
2012. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem segíti a teherbeesést, csak a teherbeeséskor a megfelelő vitaminellátottság fontos a babának már az első hetektől. MAjdnem mindegy, melyiket választod. Rosszat nem dobhatnak piacra.
2012. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenki mást fog neked ajánlani. :) Én gravidát szedtem/szedek.Nekem jó, de sokan hánynak tőle.Biztos mond majd a dokid is egyet, meg a védőnő...meg mindenki. :)


31 hkm

2012. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én Matruellet szedek, mert omega 3 is van benne, védőnő javasolta, hogy térjek át Elevitről. Állítólag Ceizer Endre is átpártolt.

Aztán ki tudja :).

Dokim szerint tök mindegy, a lényeg, hogy szedjem valamelyiket.

2012. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én Femibiont szedek a mai napig.

Én erre szavazok.


Elevittől nekem állandó hasmenésem lett.


Nekem úgy mondta a nőgyógyász, hogy 3 hónappal előtte kezdjem el a Folsavat és a Jódot szedni.

Egy hónappal a tényleges baba miatti aktus előtt a terhesvitamint.

Én így is csináltam.


28 hetes kismami

2012. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es vagyok


Egyébként nekem is azt mondta a dokim, hogy mindegy, a lényeg, hogy egyem a vitamint.

Próbáld ki, ami a legszimpibb, és ha nincs se hasmenésed, se székrekedésed, akkor csak jót teszel vele magadnak és a babának is :)

2012. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!