Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívdobogás érzés. Ez a baba...

Szívdobogás érzés. Ez a baba lehet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

mármint hogy terhes vagy?

vagy csak reméled?

vagy terhesség alatti szívritmus zavar?


olyan nekem is volt, talán a hormonok miatt

de elmúlt, vagyis ritkult

2012. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, a saját szívhangodat érzed, a hasadon kitapintható. A babáét kézzel nem lehet érezni, és amúgy is sokkal gyorsabban ver az ő szíve...
2012. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor készül kitörni az alien... Ne aggódj, egy pár perc, és semmit sem érzel
2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a sajátodat érzed.Én is szoktam még látni is,hogy mozog a hasam mikor dobban.De ha már idősebb állapotos vagy akkor lehet,hogy a babád csuklik és azt érzed.:)

33hkm

2012. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is azt hittem hogy a baba szivét érzem, de vettem egy magzati szívhanghallgatót, és jót mosolyogtam. A babáé nagyon gyors, mintha valaki toporzékolna, a tied lágy és ütemes. Úgyhogy biztos a sajátodat érzed :)
2012. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!