Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki Kórház szülészetéről...

Uzsoki Kórház szülészetéről milyen tapasztalataitok vannak? Hogy mennek ott a dolgok szüléskor és utána? Orvostól függetlenül. Mennyire figyelnek ott a kismamákra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól gondolom?Az Uzsoki egyben a Bajcsy is a X.ker.ben?
2009. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az uzsoki az Zuglóban van,XIV.ker.

Két külön kórházról van szó.

Én 89-ben,99-ben és idén fogok ott szülni.Nekem nem volt semmilyen problémám.Meg voltam mindennel elégedve.

Hogy most hogy mennek a dolgok azt nem tudom,de a dokik 90%-át ismerem,szülésznőkre nem nagyon emlékszem,,a csecsemősök közül lehet már nyugdijasok .hmmm...

2009. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,azt hittem ez egy értelmes fórum,ahol a kismamák a tapasztalataikat megoszthatják azokkal ,akik kérdeznek.

Megint lelettem pontozva,fogalmam sincs miért?!!

Melyik nagyokos gondolja,hogy az Uzsoki és a Bajcsy egy és ugyanaz a kórház?.......

Mondjuk én megvagyok -e nélkül a kérdezz-felelek nélkül,3.babámat várom.Sok féle tapasztalatom van szüléssel és vetéléssel,szoptatással..egyebekkel kapcsolatban.

De ha komoly válaszokat vártok,és az nem tetszik azért pontoztok le valakit,akkor a sok bárgyu kérdést otthon apucival beszéljétek meg....

Az ember próbál segiteni,annak aki komolyan kérdez,és komolyan aggódik és nincs kivel megbeszélje és akkor egy-két jopofi...ááááá nem is ér ennyit az egész....

2009. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak.

Nem én pontoztalak le, mert eddig a Te válaszod volt érdemben valamirevaló. Én is a 3. babát várom. Az első 2 lányt a Nyírőbe szültem. A mostani dokim pedig Újpesten rendel az SZTK-ban és az Uzsokiban vezet le szüléseket.

Ezért is tettem fel a kérdést, mert fogalmam sincs, hogy ott hogy mennek a dolgok, meg hát 15 éves a kisebbik lányom, gondolom azóta elég sok minden megváltozhatott kórházi viszonylatban.

2009. aug. 1. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

10:06! Én vagyok AZ A NAGYOKOS!

Képzeld azért kérdeztem,mert a Bajcsyról van véleményem!A védőnőm mondta Uzsokinak,mire rákérdeztem és azt mondta,hogy valaki így hívja valaki úgy,de egy és ugyanaz!Nem tudom ki pontozgat le,de amilyen stílusban lehordod az embert(aki szintén segítségért,vagy segíteni van itt)meg is érdemled!

30 hetes

2009. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lányok olyan jó lenne, ha nem veszekednétek, nem azért tettem fel a kérdést, hogy kiderüljön ki a domináns nő. Egyébként az Uzsoki a Mexikói útnál van Zuglóban. Még mindig várom a válaszokat.
2009. aug. 1. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
12:31-es vagyok.Sajna akkor nem jól voltam informálva,így nem írom le a véleményem(bajcsyról),mert hát úgy sem segít.Bocsi,nem veszekedni akartam,csak rosszul esik,ha letámadják az embert,amikor csak segíteni akart.
2009. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!